Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Ogromne manifestacje w Niemczech. Tysiąc osób na ulicach obronie otwartego społeczeństwa

0
Podziel się:

W Mannheim w Badenii-Wirtembergii na ulice wyszło ponad 10 tysięcy osób. Manifestację zorganizowano pod hasłem Mannheim mówi TAK uchodźcom.

Protest w Mannheim zgromadził ponad 10 tysięcy osób
Protest w Mannheim zgromadził ponad 10 tysięcy osób (PAP/EPA)

W Niemczech tysiące ludzi po raz kolejny manifestowały w obronie tolerancyjnego i otwartego społeczeństwa. Była to odpowiedź na coraz popularniejsze wiece antyimigranckie organizowane przez ruch o nazwie Pegida.

W Mannheim w Badenii-Wirtembergii na ulice wyszło ponad 10 tysięcy osób. Manifestację zorganizowano pod hasłem _ Mannheim mówi TAK uchodźcom _. _ Uchodźcy mile widziani _ to hasło manifestacji, która odbyła się w Lubece na północy Niemiec. Wzięło w niej udział około 4 tysięcy osób. Z kolei w Dreźnie kilka tysięcy uczestników zgromadził marsz upamiętniający młodego azylanta z Erytrei, zamordowanego w tym mieście w miniony poniedziałek.

To właśnie w Dreźnie odbywają się najliczniejsze demonstracje tak zwanej Pegidy, czyli ruchu ostrzegającego przed napływem imigrantów i islamizacją zachodu. W ostatniej demonstracji Pegidy wzięło udział około 25 tysięcy osób.

Czytaj więcej w Money.pl
Protesty w Niemczech. 19 tysięcy na ulicach Od kilku tygodniu w mieście regularnie odbywają się demonstracje organizowane przez ruch o nazwie Patriotyczni Europejczycy przeciwko Islamizacji Zachodu.
Ogromne antyislamskie protesty w Niemczech Zwolennicy Pegidy znowu najliczniej reprezentowani byli w Dreźnie. Ich wiec zgromadził tam ponad 25 tysięcy osób.
Protesty w Berlinie. Starły się dwie manifestacje Uczestnicy demonstracji nieśli transparenty z hasłami: Mamy po dziurki w nosie uchodźców.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)