Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Nowe stowarzyszenie Wandy Nowickiej

0
Podziel się:

Na pytanie, czy zamierza wrócić do klubu Ruchu Palikota, powiedziała, że trudno powiedzieć, bo nie kupuje się kota w worku.

Nowe stowarzyszenie Wandy Nowickiej
(Reporter)

Przez dwa miesiące podróżowała po kraju i rozmawiała z Polakami, teraz powołuje stowarzyszenie. Wanda Nowicka chce integrować osoby, którym bliskie są lewicowe wartości, a którym nie odpowiada stan polskiej sceny politycznej.

Wicemarszałek Sejmu mówiła w radiowej Jedynce, że celem stowarzyszenia jest zbudowanie bazy społecznej na przyszłość. Zaznaczyła, że to, jej zdaniem, odróżnia jej inicjatywę od innych przedsięwzięć, które realizują doraźne cele polityczne.

Nowicka nie wykluczyła jednak startu w wyborach i przekształcenia stowarzyszenia w formację polityczną.

Na pytanie, czy zamierza wrócić do klubu Ruchu Palikota, powiedziała, że trudno powiedzieć, bo _ nie kupuje się kota w worku, a już na pewno w takim worku, w którym jest Janusz Palikot _.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/228/m207588.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/prawo;pracy;ruch;palikota;przedstawil;propozycje;zmian,217,0,1375193.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Zmiany w prawie pracy. Ruch Palikota ma plan Chodzi między innymi o wzmocnienie prawa do strajku, przeciwdziałanie zawieraniu tzw. umów śmieciowych i reformę związków zawodowych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/29/m39453.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/ruch;palikota;za;wyborami;przez;internet,40,0,1362984.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Ruch Palikota za wyborami przez internet Takie rozwiązania podwyższą frekwencję - przekonuje Wincenty Elsner (RP).
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)