Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Nocne Wilki wjadą do Polski i złamią prawo?

0
Podziel się:

Rosyjscy motocykliści z klubu "Nocne Wilki" dotarli na Białoruś.

Nocne Wilki wjadą do Polski i złamią prawo?
(RIA Novosti/EAST NEWS)
bEJAWoAB

Prawdopodobnie w poniedziałek spróbują wjechać na terytorium Polski - mimo braku zgody naszych władz.

Motocykliści z klubu sympatyzującego z prezydentem Władimirem Putinem deklarują zamiar odwiedzania miejsc historycznych, związanych z II wojną światową, a 9 maja dotrzeć do Berlina.

Tego dnia Moskwa świętuje Dzień Zwycięstwa w drugiej wojnie światowej. Członkowie klubu wyruszyli w podróż w sobotę. Po drodze odwiedzili już pomnik radzieckich żołnierzy w Smoleńsku.

bEJAWoAD

Potem byli w Katyniu, gdzie złożyli kwiaty w obu częściach memoriału - polskiej i rosyjskiej. Wczoraj przyjechali pod Kopiec Chwały, który stoi na obrzeżach białoruskiej stolicy, Mińska.

Z Białorusi chcą wjechać do naszego kraju, a potem udać się do Czech, Słowacji, Austrii i do Niemiec, gdzie zakończą swój rajd. Wcześniej polski MSZ przekazał Rosji notę, w której odmówił udzielenia zgody na wjazd rajdu rosyjskich motocyklistów na terytorium naszego kraju. Dlatego przedstawiciele "Nocnych Wilków" mówili, że będą wjeżdżać do Polski indywidualnie.

Czytaj więcej w Money.pl
Takie tłumu Rosjan nie było od upadku ZSRR Parady wojskowe, koncerty i pikniki zorganizowano w prawie 6 tysiącach miejscowości. Wzięło w nich udział 14 milionów 300 tysięcy osób.
Handel żywnością. Rosja grozi Ukrainie Strona rosyjska wyraziła, szereg obaw z racji ryzyka, jakie niesie ze sobą wdrożenie umowy o stowarzyszeniu z UE, w tym w dziedzinie sanitarnej i fitosanitarnej.
Atomowa współpraca Argentyny i Rosji Rosjanie mają zbudować zaporę wodną oraz szóstą już elektrownię atomową w Argentynie. Zawarto też deklarację o ustanowieniu "integralnych związków strategicznych".
bEJAWoBe
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)