Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Niesiołowski nie był pierwszy. "Trzeba powiedzieć dość"

Posłanka PiS Beata Szydło komentuje zachowanie polityka PO.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Prawo i Sprawiedliwość chce, by władze Platformy Obywatelskiej wyrzuciły z partii Stefana Niesiołowskiego. Partia domaga się też odwołania go z funkcji szefa komisji obrony. Zdaniem Beaty Szydło _ być może to nauczy Niesiołowskiego kultury _. *

Money.pl: PiS poskarżyło się do prokuratury na zachowanie Stefana Niesiołowskiego. Ale poseł PO nie ma sobie nic do zarzucenia.

*Beata Szydło, posłanka PiS: *To on tak uważa, my mamy inne zdanie. Nie może być tak, że takie skandaliczne zachowanie jakie pokazał Niesiołowski zostaje bez echa. Bez względu na to, czy jest się posłem czy nie, obowiązują jakieś standardy.

*Poseł Niesiołowski jednak mówi, że to Pani Ewa Stankiewicz go nękała przez 20 minut, więc nie wytrzymał. *

Ale nie można atakować innych osób, nawet, jeśli ktoś ma słabe nerwy. Widziałam film, na którym jest to zajście i nie sądzę żeby to było lekkie dotknięcie. Złożyliśmy ten wniosek po to, żeby prokuratura powiedziała, jak rzeczywiście było.

A sam poseł Niesiołowski już nie pierwszy raz zachowuje się tak skandalicznie. Trzeba powiedzieć w końcu _ dosyć! _. My od jakiegoś czasu staraliśmy się nie reagować, ale jak widać nie przyniosło to żadnego efektu.

*PO zapowiedziała już, że partia nie wyciągnie żadnych konsekwencji. *

Ta bezkarność posła Niesiołowskiego przekroczyła już granicę. Jeśli po raz kolejny takie zachowanie tego posła pozostanie bez echa, to nie będzie im końca. PO już jednego takiego polityka ukształtowała, któremu pozwalano na wszystko, mówię o Januszu Palikocie. Widać, do czego doprowadziła ta bezkarność.

Jeżeli poseł Niesiołowski nie rozumie, że jego zachowania są niegodne posła, to być może postępowanie prokuratury będzie dla niego nauczką.

Czytaj więcej w Money.pl
"W PO bije się kobiety". Ostro o Niesiołowskim Szef klubu Solidarnej Polski mówi w rozmowie z Money.pl, jakiej reakcji na zachowanie posła Platformy spodziewa się jego klub.
"Psychopata" i "urzędas" w Sejmie to normalne Marszałek Niesiołowski, nie boi się kar za język. _ Politycy to nie... _
"Platforma traci władzę i reaguje agresją" PiS apeluje do PO o wyrzucenie z partii Stefana Niesiołowskiego i odwołanie go z funkcji szefa komisji obrony.
Tagi: niesiołowski, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz