Notowania

wiadomości
28.12.2013 08:50

Niepełnosprawna Tosia odzyskała swój wózek

Nieznany mężczyzna podrzucił wózek w klatce schodowej, gdzie mieszka dziewczynka.

Podziel się
Dodaj komentarz
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Po apelach matki dwuletnia niepełnosprawna dziewczynka z Katowic odzyskała swój sprzęt, skradziony w Wigilię. Nieznany mężczyzna podrzucił wózek w klatce schodowej, gdzie mieszka dziewczynka - podała katowicka policja.

W Wigilię złodziej ukradł audi zaparkowane w pobliżu bloku przy ul. Panewnickiej. W środku był specjalny wózek - stabilizujący plecy i głowę niepełnosprawnej dziewczynki.

Na portalu społecznościowym mama Tosi zaapelowała do złodzieja o zwrot wózka. Jak napisała, kradnąc go, odebrał jej córce możliwość wyjścia na spacer czy do lekarza. Sprawą zajęły się media, apel matki poruszył wiele osób, część z nich zadeklarowała pomoc.

Według informacji przekazanej przez katowicką policję, wózek podrzucił w klatce schodowej nieznany mężczyzna. Policja w dalszym ciągu poszukuje skradzionego audi. To samochód wyprodukowany w 1990 r.

Czytaj więcej w Money.pl
Chciał wjechać do Pałacu Elizejskiego. Policja... Policja zatrzymała mężczyznę usiłującego staranować samochodem bramę do Pałacu Elizejskiego. Trwa dochodzenie w tej sprawie.
Policja apeluje. Zabezpieczcie swoje domy! -_ Sprawdźmy między innymi dokładnie zamki w drzwiach i zamknijmy wszystkie okna _ - mówi starszy sierżant Iwona Grzebyk-Dulak- rzecznik prasowy sądeckiej policji.
Po 34 godzinach zatrzymali uciekiniera Mężczyzna uciekł ze spacerniaka w sobotę około południa. 29-latek, podejrzany o kradzieże z włamaniami, przebywał w areszcie od ponad 3 miesięcy.
Tagi: wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz