Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
autostrady w niemczech
15.04.2013 11:50

Niemcy: Pijany Polak pod prąd na autostradzie

Pijany polski kierowca ciężarówki jechał pod prąd autostradą na południu Niemiec. Tylko cudem udało się uniknąć tragedii.

Podziel się
Dodaj komentarz
(tillwe/CC/Flickr)

Do incydentu doszło minionej nocy na autostradzie A7 niedaleko Memmingen w Bawarii. Wyjeżdżając ze stacji benzynowej kierowca polskiej ciężarówki włączył się do ruchu pod prąd.

Jak podają lokalne media jadący z naprzeciwka kierowcy w ostatniej w chwili zdążyli uniknąć czołowego zderzenia. Zaalarmowana policja wstrzymała ruch na autostradzie co pozwoliło Polakowi zawrócić i zatrzymać się na pobliskim parkingu.

Mężczyzna próbował jeszcze ukryć się przed funkcjonariuszami chowając się w części sypialnej kabiny swojej ciężarówki. Okazało się, że był pijany. Badanie wykazało 2 promile alkoholu we krwi. Sprawą zajmuje się już prokuratura.

Czytaj więcej w Money.pl
Śmigłowiec spadł na autostradę. Jedna ofiara Maszyna prawdopodobnie zahaczyła o przewody wysokiego napięcia, zderzyła się z ciężarówką i stanęła w płomieniach. W wypadku zginął pilot.
Strzały na niemieckich autostradach. Do... Niemieckiej policji wciąż nie udało się ustalić, kto strzela z ostrej broni do ciężarówek na niemieckich autostradach.
Będą opłaty na 13 tys. kilometrów autostrad? W Niemczech wraca pomysł wprowadzenia opłat za korzystanie z autostrad. Najnowszy projekt zakłada, że płacić mieliby tylko obcokrajowcy.
Tagi: autostrady w niemczech, autostrada, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz