Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
katastrofa w smoleńsku
18.01.2011 07:55

Nasz Dziennik: Na filmie padają strzały

Gazeta pisze o policyjnej ekspertyzie internetowego filmu z katastrofy smoleńskiej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(kprm.gov.pl)

_ Nasz Dziennik _ pisze, że dotarł do najnowszej laboratoryjnej ekspertyzy internetowego filmu z katastrofy smoleńskiej znanego pod nazwą _ samolot płonie _. Gazeta powołując się na badania kryminologów informuje, że na filmie zarejestrowano 4 strzały.
_ _

Gazeta twierdzi, że nagranie jest autentyczne i pochodzi z 10 kwietnia ubiegłego roku. Zdaniem policyjnych ekspertów film nie został zmontowany, nie ma też śladów ingerencji w ciągłość zapisu. To już druga ekspertyza nagrania, pierwszą sporządzała na zamówienie prokuratury ABW.

Nadal nieznane jest źródło strzałów. Nie potwierdza się natomiast wersja o tym, że pochodził on z wybuchów amunicji zgromadzonej na pokładzie. Gazeta przypomina, że ta hipoteza nie została nawet potwierdzona w raporcie MAK.

Nie razie nie wiadomo, czy materiał ten zostanie dalej wykorzystany przez prokuraturę. Nie wiadomo również, czy będzie poddany dalszym badaniom.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/29/t128797.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/raport;mak;rosjanie;zrzucaja;na;nas;cala;wine,108,0,752236.html) Raport MAK: Rosjanie zrzucają na nas całą winę Wnioski postawione w raporcie obciążają tylko stronę polską, a po rosyjskiej stronie też leżą uchybienia.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/89/t95321.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/rosjanie;wiedza;juz;kto;zawinil;w;smolensku,62,0,696382.html) Rosjanie wiedzą już, kto zawinił w Smoleńsku Według autorów raportu MAK - główna wina spada na Polskę.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/69/t129093.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/klich;zdradza;co;dzialo;sie;na;wiezy;i;dlaczego;rozbil;sie;tu-154,109,0,755309.html) Klich zdradza, co działo się na wieży i dlaczego rozbił się TU-154 Piloci nie wiedzieli, że smoleńskie lotnisko słabo wyposażone?
Tagi: katastrofa w smoleńsku, katastrofa smoleńska, raport, mak, strzały, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz