Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Napieralski obawia się zemsty Al Kaidy

0
Podziel się

Szef SLD domaga się od prezydenta zwołania posiedzenie BBN i przedstawicieli służb specjalnych.

Napieralski obawia się zemsty Al Kaidy
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bDTdRRWt

Według szefa SLD, prezydent powinien rozważyć zwołanie Rady Bezpieczeństwa Narodowego z udziałem szefów służb specjalnych.

Grzegorz Napieralski wyjaśnia, że chodzi o przeanalizowanie stanu bezpieczeństwa naszego państwa po śmierci przywódcy Al-Kaidy Osamy bin Ladena.

Lider lewicy uważa też, że sprawą powinna zająć się też sejmowa speckomisja i kolegium do spraw służb specjalnych przy premierze.

bDTdRRWv

POSŁUCHAJ GRZEGORZA NAPIERALSKIEGO:

Zdaniem Grzegorza Napieralskiego, nasze wojska powinny być wyprowadzone z Afganistanu. Przewodniczący SLD podkreślił, że takie stanowisko prezentował od dawna, a więc jeszcze przed zabiciem bin Ladena.

Rząd chce, aby nasza misja w Afganistanie w 2012 roku przekształciła się z misji stabilizacyjnej w szkoleniową. Całkowite wycofanie naszych żołnierzy z tego kraju ma nastąpić w 2014 roku.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/48/t138544.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/polowanie;na;osame;kosztowalo;usa;ponad;bilion;dolarow,101,0,822117.html) Polowanie na Osamę kosztowało USA ponad bilion dolarów Tyle przez dziesięć lat potrzebowały amerykańskie służby specjalne, by dopaść najbardziej poszukiwanego terrorystę świata.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/234/t138730.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/osama;to;tylko;symbol;sa;grozniejsi,235,0,823019.html) Osama to tylko symbol, są groźniejsi W ocenie publicysty Financial Timesa jemeński oddział Al-Kaidy ma groźnego przywódcę w osobie Anwara al-Awlakiego.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/233/t138729.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/w;chwili;smierci;bin;laden;byl;nieuzbrojony,92,0,822876.html) W chwili śmierci bin Laden był nieuzbrojony Rzecznik Białego Domu Jay Carney skorygował wcześniejsze doniesienia, że Osama bin Laden zginął w strzelaninie.
bDTdRRWW
kraj
wiadomości
KOMENTARZE
(0)