Notowania

napad na sklep
04.12.2012 07:00

Napad na konwojentów pod Ostrołęką. Trwa obława

Łupem złodziei padła spora ilość gotówki, pochodząca z utargów okolicznych sklepów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Rafalolechowski/Dreamstime)

Trwa policyjna obława po napadzie na konwój firmy ochroniarskiej, do którego wieczorem doszło w pobliżu Wyszla w powiecie ostrołęckim. Łupem złodziei padła spora ilość gotówki, pochodząca z utargów okolicznych sklepów.

Do napadu doszło około godz. 19 na lokalnej drodze między miejscowościami Wyszel i Baranowo. Grupa mężczyzn wymusiła zatrzymanie się pojazdu konwojentów, następnie zaatakowała ich i skradła przewożoną gotówkę.

Jeden z napadniętych ochroniarzy trafił do szpitala, ale obrażenia, jakich doznał, nie okazały się poważne i po wstępnych badaniach został wypisany do domu.

Trwają zakrojone na szeroką skalę policyjne poszukiwania sprawców. Jak powiedział rzecznik prasowy ostrołęckiej policji, aspirant Sylwester Marczak, uczestniczą w nich nie tylko funkcjonariusze z Ostrołęki i okolicznych komisariatów, ale również policjanci z sąsiednich powiatów.

Ze względu na dobro postępowania policja nie chce na razie zdradzać szczegółów zdarzenia. Nie wiadomo także, jaka kwota padła łupem sprawców napadu.

Czytaj więcej w Money.pl
Dwaj bracia podejrzani o napady na jubilerów Do 12 lat więzienia grozi dwóm braciom w wieku 47 i 38 lat podejrzanym o napady na jubilerów w Skierniewicach i Łowiczu.
To miał być atak terrorystyczny. Sprawcy... Służby antyterrorystyczne w Indonezji zatrzymały jedenaście osób posądzanych o przygotowywanie serii ataków na różne cele.
Napadli na kantor, dzisiaj ujęła ich policja Obaj trafili do aresztu. Za rozbój z bronią w ręku grożą im kary do 15 lat więzienia - powiedziała dziś rzeczniczka łódzkiej policji podinsp. Joanna Kącka.
Tagi: napad na sklep, ostrołęka, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz