Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Napad na bank w Katowicach. Policja szuka kobiety

0
Podziel się

Do napadu doszło przed zamknięciem placówki. Do banku weszło dwoje ludzi, mężczyzna sterroryzował pracownicę banku pistoletem na naboje gazowe.

Napad na bank w Katowicach. Policja szuka kobiety
(Grupo P7 - Mais Europa/CC BY-NC-SA/Flickr)
bEpVGjOZ

Śląska policja poszukuje kobiety, która wraz z mężczyzną próbowała okraść bank w centrum Katowic. Mężczyzna został obezwładniony przez dyrektora banku, ale jego wspólniczka uciekła.

Do napadu doszło przed zamknięciem placówki. _ - Do banku weszło dwoje ludzi, mężczyzna sterroryzował pracownicę banku pistoletem na naboje gazowe. Wtedy z zaplecza wyszedł dyrektor placówki, który rzucił się na mężczyznę _ - powiedział rzecznik katowickiej policji podkom. Jacek Pytel.

Kiedy dyrektor banku obezwładniał napastnika, jego pracownica powiadomiła policję. W wyniku interwencji dyrektora banku ujęto mężczyznę. Kobieta uciekła. Jest poszukiwana. Pytel powiedział, że nikt nie został ranny. Nie doszło również do kradzieży.

bEpVGjPb
Czytaj więcej o przestępstwach w Money.pl
Krwawy pojedynek. Zasztyletował napastników Dwie osoby nie żyją. _ Zrobiłem to w samoobronie, gdy zaatakowali mnie w mieszkaniu _.
Napad na Kuzaja mógł mieć związek z... W 2009 roku na parkingu kierowcy spłonęły wtedy dwa samochody, w tym jeden należący do rajdowca.
Z atrapą pistoletu okradli kilkanaście banków W mieszkaniu jednego z bandytów policjanci znaleźli używaną podczas napadów plastikową atrapę pistoletu.
bEpVGjPC
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)