Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Nagranie Andrzeja Pałysa. Namawiał do zmowy cenowej?

0
Podziel się:

Zawiadomienie już trafiło do Urzędu Konkurencji i Konsumentów oraz do Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.

Nagranie Andrzeja Pałysa. Namawiał do zmowy cenowej?
(PAP/Grzegorz Jakubowski)

Poseł PiS Tomasz Kaczmarek zawiadomił Prokuratora Generalnego w związku nagraniem byłego posła PSL.

Andrzej Pałys obecnie szef Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach rozmawia z lokalnymi przedsiębiorcami na temat uzdrowiska w Busku Zdroju.

POSŁUCHAJ NAGRANIA:

(źródło: IAR)

W nagraniu zaprezentowanym przez posłów PiS na konferencji prasowej słychać jak Andrzej Pałys rozmawia z przedsiębiorcami na temat tego, jak ominąć ustawę o lecznictwie uzdrowiskowym, która zakazuje budowy parkingów w strefie szczególnej ochrony.

_ - Na tych nagraniach możemy usłyszeć, jak Andrzej Pałys namawia do zmowy cenowej, chcąc ustalić jedną stawkę dla wszystkich, aby wszyscy mogli równo zarabiać i żeby nikt nie mógł stracić - _ powiedział Tomasz Kaczmarek.

POSŁUCHAJ TOMASZA KACZMARKA:

(źródło: IAR)

Poseł PiS Tomasz Kaczmarek uważa, że z rozmowy wynika, iż Andrzej Pałys namawiał do zmowy cenowej. Zawiadomienie trafiło także do Urzędu Konkurencji i Konsumentów oraz do Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.

Czytaj więcej o działaniach PiS-u w Money.pl
PiS zapowiada ofensywę. Już ich krytykują Partia szykuje się do jesiennej ofensywy legislacyjnej. Partia Jarosława Kaczyńskiego zamierza skupić się na sprawach gospodarczych oraz dotyczących polskiej rodziny.
SKOKi do Trybunału. Jest skarga Klub PiS zaskarżył do Trybunału Konstytucyjnego ustawę o Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych.
Rząd im nie pomoże. Dlaczego? Posłowie PiS skierowali list do premiera w sprawie pomocy dla przedsiębiorców.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)