Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
16.08.2014 20:18

MŚ w biathlonie czołgowym. Rosja pokonana przez Armenię

Zmagania drużyn czołgowych z 12 państw obejrzało 70 tysięcy osób.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Armenia otrzyma za darmo rosyjski czołg T-90. To nagroda za dobry występ ormiańskich żołnierzy podczas biathlonu czołgowego. Zawody zakończyły się na poligonie pod Moskwą.

Jak informuje nasz rosyjski korespondent, zawody zakończyły się na poligonie pod Moskwą.

Pierwsze Mistrzostwa Świata w Biathlonie Czołgowym wygrała Rosja. Drugie miejsce zajęła Armenia, a trzecie Chiny. Zgodnie z regulaminem konkursu, certyfikat na czołg T-90 jest przekazywany najlepszej zagranicznej drużynie. Poza tym zwycięzców zawodów pozdrowił prezydent Władimir Putin.

Zmagania drużyn czołgowych z 12 państw obejrzało 70 tysięcy osób. Według rosyjskich mediów, do udziału w zawodach zaproszono też państwa NATO, ale odmówiły one udziału w rywalizacji, a przysłały jedynie obserwatorów.

Czytaj więcej w Money.pl
Separatyści z Doniecka dostali 30 czołgów i 120 wozów pancernych Przywódca samozwańczej republiki Aleksandr Zacharczenko stwierdził, że do Doniecka przybyło 1200 bojowników.
"Rosja nie ma prawa wysyłać konwoju" Biały Dom zarzucił Rosji prowokacyjne zachowanie wobec Ukrainy i wezwał prezydenta Władimira Putina, by zaprzestał wspierania separatystów.
Putin ubolewa. Chodzi o wymianę z Finlandią Putin powiedział to podejmując w swojej letniej rezydencji w Soczi prezydenta Finlandii Sauliego Niinisto.
Tagi: wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz