Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Możemy oskarżyć Rosjan za Smoleńsk

0
Podziel się:

Minister Sprawiedliwości twierdzi, że nasi prokuratorzy mają taką możliwość.

Możemy oskarżyć Rosjan za Smoleńsk
(kprm.gov.pl)
bECGwIFx

Minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski przyznał, że istnieje prawna możliwość postawienia zarzutów Rosjanom w związku z katastrofą smoleńską.

Minister, który był gościem _ Sygnałów Dnia _ w Programie Pierwszym Polskiego Radia wyjaśnił, że polskie prawo przewiduje taką możliwość. - _ Jest to możliwość wydania postanowienia o przedstawieniu zarzutów. Chciałbym jednak mocno podkreślić, że o tym, czy taka sytuacja nastąpi decydują wyłącznie prokuratorzy prowadzący sprawę _ - tłumaczy minister.

POSŁUCHAJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO:

Minister podkreślił, że na ten temat mogą się wypowiadać tylko przedstawiciele prokuratury. Przypomniał, że postępowanie prokuratorskie jest prowadzone niezależnie od prac komisji ministra Jerzego Millera, wyjaśniającej przyczyny katastrofy.

bECGwIFz
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/123/t95099.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/rosja;gra;z;polska;smolenskiem;przegrywamy,205,0,774349.html) Rosja gra z Polską Smoleńskiem. Przegrywamy Rosjanie wciąż obciążają polskich pilotów pełnią winy za katastrofę smoleńską.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/106/t132202.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/polacy;odpowiedzieli;rosjanom;trwa;pojedynek;prokuratorow,108,0,773996.html) Polacy odpowiedzieli Rosjanom. Trwa pojedynek prokuratorów Seremet: badania dotyczące przygotowań do lotu do Smoleńska zakończą się za kilka tygodni.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/48/t132144.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/miller;o;raporcie;rejestr;bledow;i;to;bardzo;powaznych,216,0,773848.html) Miller o raporcie: Rejestr błędów i to bardzo poważnych Szef MSWiA zapowiada, że polski raport na temat przyczyn katastrofy smoleńskiej będzie bolesny dla naszej dumy narodowej.
bECGwIGa
KOMENTARZE
(0)