Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
armia usa
16.12.2014 18:31

Morderstwo w USA. Trwa pościg za żołnierzem

Władze ostrzegają mieszkańców, że napastnik może być niebezpieczny.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA/AARON M. SPRECHER)

Amerykańska policja poszukuje mężczyzny, który wczoraj zastrzelił sześć osób na przedmieściach Filadelfii. Ofiarami są członkowie jego rodziny. Policja ostrzega, że napastnik jest niebezpieczny.

Sprawcą wczorajszej masakry jest 35-letni były żołnierz piechoty morskiej Bradley Stone. Wczoraj rano zastrzelił swoją byłą żonę, jej rodziców oraz siostrę wraz z mężem i czternastoletnią córką. Dwójce dzieci, o które toczył spór z byłą żoną, nic się nie stało.

Po strzelaninach oddziały specjalne policji otoczyły dwa domy na dalekich przedmieściach Filadelfii. Jednak w żadnym z budynków nie było sprawcy. Policja prowadzi akcję poszukiwania sprawcy w rejonie jego rodzinnego Pennsburga. Władze ostrzegają mieszkańców, że napastnik może być niebezpieczny.

Bradley Stone był rezerwistą. W 2008 roku wysłano go do Iraku, gdzie został ranny. Zdiagnozowano też u niego zespół stresu pourazowego. Leczony był w wojskowej klinice.

Czytaj więcej w Money.pl
Polaka czeka ekstradycja? Zabił w USA Sąd rozpoznając wniosek prokuratury zastosował areszt warunkowo, zastrzegając, że podejrzany może opuścić areszt po wpłaceniu 100 tys. zł poręczenia majątkowego.
Najlepsze miejsca do zwiedzania w USA. Zobacz ranikng Chociaż nawet dla wielu nowojorczyków może to być niespodzianką, dzielnicę miasta Queens uznano za najlepsze w Ameryce miejsce do zwiedzania w 2015 roku.
Wiceprezydent USA broni brutalnych tortur - _ Nie widzę problemu w ostrzejszych przesłuchaniach o ile pomagają w osiągnięciu celu _ - powiedział polityk.
Tagi: armia usa, morderstwo w usa, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz