Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Monarchia w Wielkiej Brytanii. Syn królowej z zarzutem seksu z nieletnią

0
Podziel się:

Amerykanka Virginia Roberts, że jako nastolatka trzykrotnie byłą zmuszana do seksu z księciem Andrzejem.

Monarchia w Wielkiej Brytanii. Syn królowej z zarzutem seksu z nieletnią
(PAP/EPA)

Pałac Buckingham już drugi dzień z rzędu energicznie zaprzecza zarzutom, jakoby syn królowej, książę Andrzej, był zamieszany w skandal seksualny. Zarzuty przeciw księciu wysunęła Amerykanka, Virginia Roberts, która twierdzi, że jako nieletnia była ofiarą nadużycia seksualnego.

Virginia Roberts zdeponowała w sądzie na Florydzie zeznania, w których obciąża amerykańskiego biznesmena Geoffrey'a Epsteina, skazanego już w 2008 roku na 18 miesięcy więzienia za zmuszanie nastolatek do nierządu.

Jak twierdzi Roberts - Epstein zmuszał ją trzykrotnie do seksu z księciem Yorku. Miało to mieć miejsce między 1999 a 2002 rokiem w Londynie, Nowym Jorku i na prywatnej wyspie Epsteina Little St James na Karaibach.

Zeznania Roberts obciążają też znanego amerykańskiego adwokata, Alana Dershowitza, który miał być jednym z jej klientów. Dershowitz powiedział BBC, że zamierza wystąpić na drogę prawną i to samo powinien uczynić książę Andrzej.

_ - Jeśli uważa, że ja i książę Andrzej ją skrzywdziliśmy, powinna nas zaskarżyć o odszkodowanie. Byłbym zadowolony z takiego procesu - z każdej szansy zmuszenia jej do złożenia pod przysięgą tych fałszywych zarzutów. _ Pałac Buckingham może mieć jednak inne zdanie o takim publicznym załatwieniu sprawy.

Czytaj więcej w Money.pl
Tyle każdy Brytyjczyk płaci na królową Koszt utrzymania rodziny królewskiej rośnie. Ludzi szczególnie zabolał remont jednego z pałaców.
Nie zgadniesz, kto zaczął używać Twittera Uświetniła w ten sposób otwarcie galerii poświęconej technologiom informacyjnym w londyńskim Muzeum Nauki.
Elżbieta II zarobiła krocie. Dzięki turystom Brytyjska królowa Elżbieta II osiągnęła rekordowo wysoki przychód - 54,99 mln funtów - z opłat od turystów odwiedzających jej pałace w czasie, gdy sama ich nie użytkuje.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)