Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Molestowanie nieletnich. Zapadł wyrok w sprawie przestępcy z Tarnowa

0
Podziel się:

Po odbyciu kary pozbawienia wolności, mężczyzna skazany skierowany zostanie na leczenie ambulatoryjne.

Molestowanie nieletnich. Zapadł wyrok w sprawie przestępcy z Tarnowa
(Anita Patterson Peppers/Dreamstime.com)
bFfBAnvV

Na trzy lata więzienia skazał tarnowski Sąd Okręgowy Witolda W. za molestowanie dwóch dziewczynek. Dodatkowo zakazał mu zbliżania się do ofiar przez 7 lat i skierował po odbyciu kary na leczenie ambulatoryjne - poinformował rzecznik sądu Tomasz Kozioł.

Sąd uznał go winnym doprowadzenia podstępem dwóch nieletnich dziewcząt do poddania się innym czynnościom seksualnym, polegającym na dotykaniu intymnych części ciała.

Mężczyzna został skazany na karę 3 lat pozbawienia wolności. Oprócz tego orzeczono wobec niego zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi oraz zbliżania do nich na odległość mniejszą niż 100 metrów, który obowiązywał będzie przez 7 lat.

bFfBAnvX

Decyzją sądu, po odbyciu kary pozbawienia wolności, skazany skierowany zostanie na leczenie ambulatoryjne w celu przeprowadzenia terapii służącej zapobieżeniu ponownemu popełnieniu przez niego przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Wyrok nie jest prawomocny. Proces toczył się za zamkniętymi drzwiami. Oskarżony pochodził z kręgu znajomych rodziców i nadużył ich zaufania podczas odwiedzin.

Czytaj więcej w Money.pl
Ochroniarz skazany. Pod klubem zginął... Uderzony w twarz na ulicy chłopak upadł, uderzając głową o kamienne płyty. Zmarł w szpitalu.
"Psychuszki i czasy radzieckie". Ta ustawa... Elżbieta Radziszewska uważa za nieuprawnione doniesienia medialne o tym, że uchwalona przez Sejm ustawa o leczeniu niebezpiecznych przestępców seksualnych to tworzenie psychuszek.
Przymusowe leczenie za pedofilię. Popierają Sejm uchwalił dzisiaj ustawę o przymusowym leczeniu w ośrodkach zamkniętych osób po wyrokach za ciężkie przestępstwa na tle seksualnym.
bFfBAnwy
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)