Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadki drogowe
19.05.2013 21:52

Mazowieckie: Zginął motocyklista uciekający przed policją

20-letni motocyklista, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Białobrzegach (Mazowieckie) i uciekał przed policją, zginął w wypadku po zderzeniu z innym autem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

*20-letni motocyklista, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Białobrzegach (Mazowieckie) i uciekał przed policją, zginął w wypadku po zderzeniu z innym autem - poinformował Rafał Jeżak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu. *

Do wypadku doszło późnym popołudniem w niedzielę na drodze krajowej nr 48. 20-latek nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policjanci wszczęli za nim pościg, ale motocyklista jechał bardzo szybko i stracili go z oczu.

Po kilku kilometrach funkcjonariusze dojechali do miejsca, w którym - jak się okazało - chwilę wcześniej wydarzył się wypadek. Uciekający przed policją motocyklista, chcąc ominąć skręcający na skrzyżowaniu w lewo samochód marki BMW, uderzył w bok pojazdu.

Policjanci usiłowali reanimować motocyklistę, jednak mężczyzna zmarł. Z urazem głowy trafił do szpitala także kierowca BMW.

Czytaj więcej w Money.pl
Droga zablokowana po wypadku. Gdzie? Na prostym odcinku drogi ciężarówka zderzyła się z motocyklem. Jedna osoba nie żyje.
Wypadek quada. Zmarł 12-letni chłopiec Chłopiec, który wczoraj został ciężko ranny w wypadku quada, kierowanego przez jego ojca, zmarł dzisiaj w szpitalu w Katowicach
Pijany policjant potrącił pieszych. Są zarzuty Prokuratura Rejonowa w Białymstoku skierowała do sądu akt oskarżenia w sprawie b. policjanta, oskarżonego o spowodowanie wypadku, w którym ranne zostały dwie osoby.
Tagi: wypadki drogowe, motocyklista, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz