Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
śmierć madzi
07.04.2012 11:31

Matka Madzi w szpitalu. To próba samobójcza?

Straż miejska znalazła ją w katowickim parku Kościuszki. Kobieta była półprzytomna.

Podziel się
Dodaj komentarz
(AGENCJA SE/EAST NEWS)

Katarzyna W. przeniesiono do szpitala psychiatrycznego po przeprowadzeniu płukania żołądka, które spowodowane było połknięciem szkodliwej dawki leków. Straż miejska odnalazła kobietę w parku po tym, jak otrzymała zgłoszenie od jej matki. - podaje TVN24

Aktualizacja: 15:00

Babcia tragicznie zmarłej Madzi zadzwoniła pod numer 112 z informacją, że coś złego dzieje się z Katarzyną. Straż miejska znalazła ją w katowickim parku Kościuszki. Kobieta była półprzytomna i miała przy sobie duże ilości leków.

W ostatnich dniach mąż zgłosił zaginięcie Katarzyny W., która wyjechała, zostawiając mu list pożegnalny. Kilka godzin później odnaleziono ją w Sosnowcu. Zapewniła, że wyjechała dobrowolnie i zamierza zgłaszać się na wezwania prokuratury. W czwartek zeznawała w prokuraturze w Gliwicach jako świadek w sprawie działań Krzysztofa Rutkowskiego, niemal od początku zaangażowanego w poszukiwania Magdy.

Katarzyna W. podejrzana jest o nieumyślne spowodowanie śmierci półrocznej córki. Prokuratura postawiła jej również zarzuty zawiadomienia organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie i tworzenia fałszywych dowodów.

Zaginięcie sześciomiesięcznej Magdy zgłoszono 24 stycznia, padła sugestia, że została uprowadzona. Półtora tygodnia później okazało się, że porwania nie było - matka Magdy wyjaśniła, że dziecko zmarło wskutek nieszczęśliwego wypadku, a ona w panice i ze strachu ukryła ciało. Potem wskazała miejsce jego ukrycia. Według wstępnych wyników sekcji zwłok, dziewczynka zmarła po uderzeniu w tył głowy; według Katarzyny W. uderzyła o próg w mieszkaniu.

Kobieta została aresztowana pod zarzutem nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka, za co grozi do 5 lat więzienia. O zwolnieniu jej z aresztu 15 lutego zdecydował Sąd Okręgowy w Katowicach, uwzględniając zażalenie obrońcy w tej sprawie. Kilka tygodni temu wraz z mężem zamieszkała w Łodzi.

Czytaj więcej w Money.pl
Ojciec Madzi stanął przed prokuratorem Bartłomiej Waśniewski przyjechał do Katowic pod eskortą ludzi detektywa Rutkowskiego.
To byłby efekt badania wariografem Katarzyny W. Naukowcy ujawniają, jaką wartość dla śledztwa w sprawie śmierci Madzi, miałyby wyniki badania.
Ojciec Magdy ufa Rutkowskiemu . "Darli się morderca" To reakcja, na informacje o nowych wątkach śledztwa w sprawie śmierci dziewczynki.
Tagi: śmierć madzi, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz