Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
zabójstwa
20.11.2013 21:18

Martwe małżeństwo znalezione w mieszkaniu w Starogardzie Gdańskim

Według wstępnych oględzin, 62-letni mężczyzna i 58-letnia kobieta mogli zginąć od ciosów nożem. Na ciele kobiety znaleziono ślady po siedmiu ranach kłutych. Mężczyzna miał dwie rany - na brodzie i szyi.

Podziel się
Dodaj komentarz
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Ciała dwóch starszych osób znaleziono dziś po południu w jednym z mieszkań w Starogardzie Gdańskim (Pomorskie). Małżeństwo zginęło od ciosów nożem. Prokuratura bada wstępnie dwie wersje: zabójstwo oraz samobójstwo z zabójstwem.

Jak poinformował szef Prokuratury Rejonowej w Starogardzie Gdańskim Jarosław Kembłowski, ciała znalazła córka starszej pary. Według wstępnych oględzin, 62-letni mężczyzna i 58-letnia kobieta mogli zginąć od ciosów nożem. Na ciele kobiety znaleziono ślady po siedmiu ranach kłutych. Mężczyzna miał dwie rany - na brodzie i szyi: doszło u niego do przecięcia tętnicy.

Kembłowski podał, że na gorąco prokuratorzy przyjęli dwie wersje zdarzeń. Pierwsza z nich zakłada podwójne zabójstwo, druga - że mężczyzna zabił żonę, po czym odebrał sobie życie.

W mieszkaniu, gdzie doszło do tragedii, nadal trwa zabezpieczanie śladów i inne czynności z udziałem m.in. prokuratury i policji.

Czytaj więcej w Money.pl
To było jednak samobójstwo. Prokuratura... Na ciele denata nie ujawniono żadnych obrażeń, które mogłyby wskazywać na udział w zdarzeniu osób trzecich.
Ujawniono motywy zabójstwa na Pradze Chodzi o okoliczności zabójstwa Krzysztofa Z., wiceprezesa wydawnictwa Magnum X i eksperta z dziedziny lotnictwa.
Przyznali się do zabójstwa. To był odwet Grupa przedstawiająca się jako Siły Rewolucyjne Wojowniczego Narodu oświadczyła, że zastrzelenie dwóch osób przed biurem Złotej Jutrzenki to odwet za śmierć lewicującego muzyka Pawlosa Fyssasa.
Tagi: zabójstwa, policja, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz