Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
handel narkotykami
02.06.2012 10:53

Marihuana w rękach policji. Wpadka przy kontroli

Policja przejęła ponad 6,5 kg marihuany, 10 kg tytoniu bez polskich znaków akcyzy oraz 35 krzewów konopi.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Public Domain/Wikimedia)

*Policja przejęła ponad 6,5 kg marihuany, 10 kg tytoniu bez polskich znaków akcyzy oraz 35 krzewów konopi. *

Jak poinformował rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu Paweł Petrykowski, policja zatrzymała mężczyznę, który usłyszał już zarzuty związane z przestępstwami narkotykowymi i trafił do aresztu na trzy miesiące.

Zatrzymany to 38-letni mieszkaniec jednej z miejscowości w gminie Bolesławiec. Aresztowany był już wcześniej notowany za przestępstwa narkotykowe. Teraz grozi mu do 8 lat więzienia.

_ - Sprawa wyszła na jaw, gdy policjanci patrolujący w godzinach popołudniowych ulice miasta, sprawdzili dwóch mężczyzn siedzących w samochodzie. Podczas kontroli okazało się, że jeden z mężczyzn miał przy sobie kilka porcji marihuany. Podejrzewając, że mężczyzna może handlować narkotykami, policjanci sprawdzili posesję 38-latka _ - mówił rzecznik.

Okazało się, że mężczyzna ma dużo środków odurzających; w mieszkaniu policjanci znaleźli ponad 6,5 kg marihuany oraz 10 kg tytoniu bez polskich znaków akcyzy. Z kolei na terenie posesji w niedużej szklarni znaleźli 35 krzewów konopi indyjskich.

Obecnie policjanci z Bolesławca wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym skąd zatrzymany miał narkotyki i tytoń oraz jakie było ich dalsze przeznaczenie.

Tagi: handel narkotykami, marihuana, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz