Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

"Macierewicz tylko czeka na komisję"

0
Podziel się:

Posłanka Platformy mówi, że taka komisja jest kompletnie pozbawiona sensu. Dodała, że będzie do swojego zdania przekonywać partyjnych kolegów.

"Macierewicz tylko czeka na komisję"
(kprm.gov.pl)

Julia Pitera z PO krytycznie o komisji śledczej w sprawie Antoniego Macierewicza. Wniosek w tej sprawie złożył Twój Ruch, który ma poparcie SLD. PO jeszcze w tym tygodniu ma przyjąć stanowisko w tej sprawie.

Posłanka Platformy mówiła w radiowej Trójce, że taka komisja jest _ kompletnie pozbawiona sensu _. Dodała, że będzie do swojego zdania przekonywać partyjnych kolegów. _ _

_ - To jest pomysł oczekiwany przez Antoniego Macierewicza, on się nie boi takich wyzwań. Bardzo umiejętnie wykorzystuje to do destabilizacji polskiej polityki. Nikomu innemu nie przyniesie to korzyści poza samym posłem PiS - _mówi Pitera.

Komisja miałaby zbadać czy były szef MSW i były premier Jarosław Kaczyński nie przekroczyli uprawnień przy likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych.

Pod koniec grudnia prokuratura apelacyjna umorzyła śledztwo dotyczące tworzenia raportu z weryfikacji WSI przez Antoniego Macierewicza.

Czytaj więcej w Money.pl
Oto dowód na "nietykalność" Macierewicza Trwające od 2007 roku śledztwo umorzono ze względu na brak znamion czynu przestępczego. Śledczy uznali, że Macierewicz nie był funkcjonariuszem publicznym.
Antoni Macierewicz jednak uniknie kary W 2007 roku prezydent Lech Kaczyński upublicznił raport z weryfikacji WSI, którym rządzące wówczas PiS zarzucało wiele nieprawidłowości, m.in. brak weryfikacji z lat PRL.
Macierewicz oskarżony o szpiegostwo Poseł Twojego Ruchu złoży wniosek o powołanie w Sejmie zespołu parlamentarnego do zbadania działań wiceszefa PiS w związku z likwidacją Wojskowych Służb Informacyjnych.
Rońda spokojny. Blef nie był nieetyczny Prof. Jacek Rońda nie uważa swojego zachowania za nieetyczne i ze spokojem czeka na decyzję władz uczelni.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)