Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ludzie Palikota chcą zmieniać Polaków

0
Podziel się:

Były zastępca Urbana, a obecnie poseł i rzecznik Ruchu Palikota, mówi o planach na najbliższe lata.

Ludzie Palikota chcą zmieniać Polaków
(PAP/Leszek Szymański)
bESIRWbp

Były zastępca redaktora naczelnego _ NIE _, a obecnie poseł i rzecznik Ruchu Palikota Andrzej Rozenek (na zdj.) uważa, że jego ugrupowanie doprowadzi do zmiany światopoglądu Polaków.

Gość Programu Pierwszego Polskiego Radia ocenił, że efekty tych zmian będzie widać w następnych wyborach.

Andrzej Rozenek bronił pomysłu Janusza Palikota, który zaproponował stworzenie rządu ekspertów. _ - To byłoby rzeczywiste oddzielenie władzy ustawodawczej od wykonawczej - _ argumentuje.

bESIRWbr

POSŁUCHAJ ANDRZEJA ROZYNKA:

Rzecznik Ruchu Palikota przyznał też, że Janusz Palikot rozmawiał jedynie z Magdaleną Środą o koncepcji stworzenia rządu ekspertów. Dodał, że z innymi politykami rozmowy nie były prowadzone, ponieważ lider ruchu nie otrzymał do tego mandatu.

Na pytanie czy Ruch Palikota dotrwa do końca kadencji Sejmu z liczbą czterdziestu posłów Andrzej Rozenek stwierdził, że już teraz może zapowiedzieć powiększenie tej liczby.

O przepychankach przy tworzeniu rządu czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/204/t122828.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/bedzie;koalicja;z;psl;kto;w;rzadzie,39,0,935719.html) Strach w PO: Premier wzniósł toast, a potem atmosfera stężała Pod koniec października zbierze się Rada Krajowa PO, która ma zatwierdzić koalicję z PSL.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/25/t160793.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/jeszcze;spotkanie;z;napieralskim;i;powie;co;mysli;o;nowym;rzadzie,212,0,935892.html) Jeszcze tylko Napieralski i to będzie koniec Bronisław Komorowski zakończy dziś konsultacje polityczne dotyczące wyłonienia nowego rządu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/29/t153373.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/dla;psl;resorty;pracy;gospodarki;rolnictwa,217,0,935641.html) Są żądania PSL: Praca, rolnictwo, gospodarka i... Wicepremier przyznaje, że rozmowy o koalicji trwają. Twierdzi, że sprawa marszałka też nie jest jeszcze zamknięta.
bESIRWbS
KOMENTARZE
(0)