Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Lublin: Policjant zginął w wypadku drogowym

2
Podziel się:

Policjant drogówki jechał motocyklem. Uderzył w wyjeżdżającą z zatoczki taksówkę.

Lublin: Policjant zginął w wypadku drogowym
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)
bEsruXVh

Policjant służby drogowej zginął dziś w Lublinie. Motocykl, którym jechał, zderzył się z taksówką - poinformowała policja.

Policjant ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie na służbie jechał motocyklem honda ulicą Nadbystrzycką. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że uderzył w taksówkę marki ford focus, która ruszyła z zatoczki. Jej kierowca chciał zawrócić.

_ - 37-letni funkcjonariusz zginął na miejscu. Kierowca taksówki z obrażeniami ciała, które nie zagrażają jego życiu, odwieziony został do szpitala _ - powiedziała Renata Laszczka-Rusek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

bEsruXVj
Czytaj więcej w Money.pl
Strzelanina w Warszawie. Napastnik chciał... Policyjni antyterroryści zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który postrzelił interweniującego policjanta i zabarykadował się w mieszkaniu na warszawskim Gocławiu. Trafił do szpitala.
Czołowe zderzenie cysterny z karetką pogotowia Ranny kierowca tira trafił do szpitala. Strażacy wydobywają osoby, które były w karetce. Nieprzejezdna jest droga krajowa nr 5 w okolicach Prusic na Dolnym Śląsku.
Trzy osoby zginęły w zderzeniu czołowym W miejscowości Czułczyce na Lubelszczyźnie zderzyły się dwa samochody osobowe - poinformowała policja.
bEsruXVK
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(2)
scorpion
2 lata temu
[*][*][*]
jurek
2 lata temu
To ile on zasuwał, że zginął na miejscu? NA PEWNO NIE PRZEPISOWE 50km/h!