Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Łódzkie: Areszt dla podejrzanego o brutalne zabójstwo 78-latka

Do zbrodni doszło w nocy w przedświąteczny weekend w jednym z domów jednorodzinnych w Radomsku. Zwłoki mężczyzny znalazła jego rodzina.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)

Sąd w Radomsku (Łódzkie) aresztował 27-letniego mieszkańca gminy Gidle podejrzanego o brutalne zabójstwo 78-letniego mieszkańca Radomska. Sprawca skatował ofiarę tępym narzędziem a następnie splądrował mieszkanie. Za zabójstwo grozi mu dożywocie.

Jak poinformowała w środę PAP rzeczniczka radomszczańskiej policji Aneta Komorowska do zbrodni doszło w nocy w przedświąteczny weekend w jednym z domów jednorodzinnych w Radomsku. Zwłoki dziadka znalazła jego rodzina.

Jak ustalono 78-latek zmarł w wyniku wielu ciosów zadanych tępym narzędziem. Mieszkanie było splądrowane, co wskazuje, że do zbrodni najprawdopodobniej doszło na tle rabunkowym.

Jak się później okazało ofiara znała swojego oprawcę i prawdopodobnie dlatego wpuściła go do domu. Po zawężeniu kręgu podejrzewanych, policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Gidle. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa, a sąd aresztował go na trzy miesiące.

Policja na razie nie podaje więcej informacji, a śledztwo prowadzi radomszczańska prokuratura. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego więzienia.

Czytaj więcej o przestępczości w Polsce w Money.pl Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

Tagi: przestępczość w polsce, policja, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz