Notowania

Przejdź na
pałac buckingham
07.01.2015 07:30

Książę Yorku zamieszany w skandal seksualny?

Pałac Buckingham 2 stycznia odrzucił zarzuty jako pozbawione wszelkich podstaw. Nie podjął jednak żadnych dalszych kroków.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Northern Ireland Office/Flickr.com (CC BY 2.0))
Książe Andrzej

Pałac Buckingham nie komentuje najnowszych wydarzeń w skandalu seksualnym, jaki zawisł nad synem królowej Elżbiety II, księciem Andrzejem. Znany amerykański adwokat, oskarżony wraz z księciem Yorku w zeznaniach byłej nieletniej prostytutki, skierował przeciw niej pozew o zniesławienie.

Były profesor uniwersytetu Harvarda, mecenas Alan Dershovitz oskarżył 30-letnią dziś Virginię Roberts o zniesławienie, prezentując dowody, że nie było go w miejscu i czasie, jakie wymienia ona w swoich zeznaniach złożonych w sądzie na Florydzie.

Ona sama przedstawia się w nich jako _ niewolnica seksualna _ i ofiara amerykańskiego milionera Jeffrey'a Epsteina skazanego kilka lat temu za stręczycielstwo i seks z nieletnią. Z jej zeznań, cytowanych ponownie przez _ Daily Mail _ wynika, że Epstein trzykrotnie kazał jej spać ze swym przyjacielem, księciem Andrzejem i zdać później relację z tego co zaszło.

Książę nie pomógł sobie podtrzymując znajomość z Epsteinem również po jego wyjściu z więzienia. Alan Dershovitz powiedział jednak BBC: _ Kłamała w oczywisty sposób na mój temat, wiemy, że kłamała na temat innych osób publicznych, więc myślę, że należy założyć, iż wszystkie jej zarzuty wobec księcia Andrzeja są też fałszywe. _

Pałac Buckingham 2 stycznia odrzucił zarzuty Roberts jako pozbawione wszelkich podstaw. Nie podjął jednak żadnych dalszych kroków.

Czytaj więcej w Money.pl
Królewski ochronierz aresztowany! W jego szafce na terenie Pałacu Buckingham znaleziono amunicję - poinformowała brytyjska policja.
Czym bawił się książę William? Wystawa Na ekspozycji "Royal Childhood" zebrano ponad 150 zabawek oraz innych przedmiotów członków brytyjskiej rodziny królewskiej.
Tagi: pałac buckingham, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz