Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Kryzys na Krymie. Angela Merkel zadzwoniła do Putina

0
Podziel się:

Kreml podkreśla, że rozmowa odbyła się z inicjatywy kanclerz Niemiec.

Kryzys na Krymie. Angela Merkel zadzwoniła do Putina
(ec.europa.eu)

Prezydent Rosji Władimir Putin i kanclerz Niemiec Angela Merkel omówili potencjalne kroki wspólnoty międzynarodowej mogące doprowadzić do normalizacji sytuacji na Ukrainie - poinformował w oświadczeniu Kreml.

Jak podano, Putin i Merkel wymienili poglądy na temat _ szeregu aspektów ostrego kryzysu na Ukrainie _. Oboje przywódców _ dyskutowało o możliwych wariantach międzynarodowej współpracy w celu normalizacji społeczno-politycznej sytuacji na Ukrainie _ - głosi oświadczenie. Kreml podkreśla, że rozmowa odbyła się z inicjatywy kanclerz Niemiec.

Czytaj więcej w Money.pl
Żołnierze rosyjscy zajmują Krym. Czy to już wojna? Eksperci martwią się, że może to być początek wielkiego międzynarodowego konfliktu.
Afera podsłuchowa sukcesem Putina Rosja od czasów Michaiła Gorbaczowa zabiega o polityczne zbliżenie z Europą, jednak plany te rozbijały się dotychczas o ścisły sojusz Europejczyków z USA.
Pentagon zwiększa pomoc wojskową dla Polski _ Dziś rano ministerstwo obrony poczyniło kroki mające na celu udzielenie wsparcia naszym sojusznikom _ - ujawnił minister obrony USA .
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)