Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kryzys w Rosji. Zastrzelił się generał policji republiki Mari El

0
Podziel się:

Przypuszcza się, że podjął taką decyzję ze względu na oskarżenia o korupcję, ale są też inne hipotezy.

Kryzys w Rosji. Zastrzelił się generał policji republiki Mari El
(Evgeniy Isaev/Flickr)
bELumGJh

Szef MSW zastrzelił się w swoim gabinecie. Przypuszcza się, że podjął taką decyzję ze względu na oskarżenia o korupcję, ale są też inne hipotezy.

Policyjny generał od 26 grudnia przebywał na urlopie. Jednak od czasu do czasu zaglądał do pracy. Dziś przyszedł. Zamknął się w swoim gabinecie, a po chwili jego sekretarz usłyszał strzał.

Deputowany Aleksander Chinsztein z rządowej partii Jedna Rosja wysunął hipotezę, że 55 - letni generał zastrzelił się, aby uniknąć wstydu. Po zakończeniu okresu świątecznego przeciwko niemu jakoby miało być wszczęte postępowanie karne w związku z przywłaszczeniem trzech mieszkań.

bELumGJj

Jednak agencja prasowa TASS powołując się na źródło w służbach porządkowych poinformowała, że MSW nie miało pretensji do pracy szefa policji w republice Mari El położonej nad środkową Wołgą.

Czytaj więcej w Money.pl
Tylu Ukraińców chciałoby połączenia kraju z Rosją Jedynie 3 proc. Ukraińców chciałoby połączenia kraju z Moskwą.
Rosjanie z Ukraińcami wracają do rozmów W ubiegłym tygodniu władze ukraińskie i separatyści dokonali wymiany wielu jeńców, co zostało uznane za krok w kierunku deeskalacji konfliktu.
Mimo krytyki czeski prezydent leci do Moskwy Milosz Zeman od dłuższego czasu atakowany jest przez czeską prawicę za postawę wobec konfliktu ukraińskiego.
bELumGJK
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)