Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kryzys w Rosji. Zastrzelił się generał policji republiki Mari El

0
Podziel się:

Przypuszcza się, że podjął taką decyzję ze względu na oskarżenia o korupcję, ale są też inne hipotezy.

Kryzys w Rosji. Zastrzelił się generał policji republiki Mari El
(Evgeniy Isaev/Flickr)

Szef MSW zastrzelił się w swoim gabinecie. Przypuszcza się, że podjął taką decyzję ze względu na oskarżenia o korupcję, ale są też inne hipotezy.

Policyjny generał od 26 grudnia przebywał na urlopie. Jednak od czasu do czasu zaglądał do pracy. Dziś przyszedł. Zamknął się w swoim gabinecie, a po chwili jego sekretarz usłyszał strzał.

Deputowany Aleksander Chinsztein z rządowej partii Jedna Rosja wysunął hipotezę, że 55 - letni generał zastrzelił się, aby uniknąć wstydu. Po zakończeniu okresu świątecznego przeciwko niemu jakoby miało być wszczęte postępowanie karne w związku z przywłaszczeniem trzech mieszkań.

Jednak agencja prasowa TASS powołując się na źródło w służbach porządkowych poinformowała, że MSW nie miało pretensji do pracy szefa policji w republice Mari El położonej nad środkową Wołgą.

Czytaj więcej w Money.pl
Tylu Ukraińców chciałoby połączenia kraju z Rosją Jedynie 3 proc. Ukraińców chciałoby połączenia kraju z Moskwą.
Rosjanie z Ukraińcami wracają do rozmów W ubiegłym tygodniu władze ukraińskie i separatyści dokonali wymiany wielu jeńców, co zostało uznane za krok w kierunku deeskalacji konfliktu.
Mimo krytyki czeski prezydent leci do Moskwy Milosz Zeman od dłuższego czasu atakowany jest przez czeską prawicę za postawę wobec konfliktu ukraińskiego.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)