Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Krwawa awantura w Wołominie. Dwoje dzieci w stanie ciężkim w szpitalu

0
Podziel się:

Dzieci trafiły do szpitala w stanie ciężkim, z wielokrotnymi ranami, zadanymi prawdopodobnie nożem.

Krwawa awantura w Wołominie. Dwoje dzieci w stanie ciężkim w szpitalu
(BeyzaSultanDURNA/iStockphoto)

Dwoje dzieci w wieku 8 i 10 lat z licznymi ranami kłutymi i ciętymi trafiło do szpitala dziecięcego przy ul. Niekłańskiej w Warszawie - poinformował rzecznik prasowy szpitala Maciej Kot. 8-letni chłopiec, który doznał poważniejszych obrażeń, jest obecnie operowany.

- _ Dzieci trafiły do nas w stanie ciężkim, z wielokrotnymi ranami, zadanymi prawdopodobnie nożem _ - wyjaśnił rzecznik szpitala. Dodał, że stan chłopca jest _ naprawdę ciężki _, dziecko ma poważne uszkodzenia ciała i jest obecnie operowane.

Według TVP Info, dzieci przywieziono do szpitala prawdopodobnie z podwarszawskiego Wołomina, matka dzieci nie żyje. Śledczy badają szczegóły sprawy. Według nieoficjalnych informacji w domu mogło dojść do awantury, w której miał brać udział konkubent matki.

Czytaj więcej w Money.pl
Zabił go, bo przeszukiwał jego śmietnik Zaatakowany mężczyzna próbował odejść, ale Krzysztof F. dogonił go, wyciągnął nóż i zadał mu cios w klatkę piersiową, po czym uciekł.
Zabił trzy osoby. Był niepoczytalny? Śledczy wystąpili o przeprowadzenie obserwacji psychiatrycznej Samira S. podejrzanego o zabicie w Gdańsku trzyosobowej rodziny.
Proces o zabójstwo dzieci. "Kochałam i biłam" _ Małżeństwo założyło rodzinę zastępczą, aby zdobywać w ten sposób pieniądze. _
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)