Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rosja
18.11.2014 09:34

Kreml planuje kupić renifery dla policjantów? Zastąpią skutery

Milicja wykorzystuje skutery śnieżne, które nie są najlepszym środkiem poruszania się po tundrze.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Oskar karlin/Flickr.com/CC 2.0)

Rosyjski resort spraw wewnętrznych rozważa zakup kilku pochodzących z hodowli reniferów. Jak pisze dziennik _ Izwiestja _, podczas narad mówiono o tym, że przestępcy często ukrywają się w tundrze i innych trudno dostępnych miejscach, w związku z czym policjanci nie zawsze mają możliwość dotarcia na miejsce czy ich ścigania. Podobny problem pojawia się przy transporcie podejrzanych na przesłuchanie czy do aresztu.

Policja wykorzystuje skutery śnieżne, które nie są najlepszym środkiem poruszania się po tundrze. _ - Mogą się popsuć w terenie, a renifer dojdzie wszędzie. Zwierzęta te mogą być pożyteczne i dla posterunkowych, dla objazdu rejonów. Oprócz tego policjanci pomagają mieszkańcom tundry i wywożą stamtąd chorych _- mówiła Irona Pimkina z rosyjskiego resortu spraw wewnętrznych.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/189/m314813.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/francuskie-mistrale-jednak-nie-dla-rosjan,247,0,1660407.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Rosjanie mają zakaz wstępu na Mistrale Od wczoraj żołnierze z Rosji, którzy we Francji szkolą się w obsłudze okrętu desantowego, mają zakaz wchodzenia na jego pokład.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/239/m324079.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/putin-za-procedura-skreslania-ngo-z-listy,106,0,1660266.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) One znikną z listy "zagranicznych agentów" Obecnie Ministerstwo Sprawiedliwości nie wyklucza ze spisu zagranicznych agentów tych organizacji, które już nie otrzymują środków finansowych z zagranicy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/241/m299761.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wojna-na-ukrainie-szef-msw-ukrainy-7-tys,105,0,1660009.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Ukraina "u progu ataku na dużą skalę" _ - Na terytoriach obwodu donieckiego i ługańskiego w ostatnich tygodniach skoncentrowały się grupy rosyjskich wojsk. Nasi dyplomaci mówią o tym publicznie - _ oświadczył Awakow w rozmowie z portalem Insider.
Tagi: rosja, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz