Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Kraków: osiem osób rannych w zderzeniu busa i auta osobowego

0
Podziel się

Do zderzenia doszło na jednej z głównych ulic Krakowa.

Kraków: osiem osób rannych w zderzeniu busa i auta osobowego
(Pawel998/CC/Wikipedia)
bEieWEWJ

Osiem osób zostało rannych, w tym jedna ciężko, w wyniku zderzenia busa z samochodem osobowym, do jakiego doszło rano na al. Armii Krajowej w Krakowie - poinformował rzecznik małopolskiej straży pożarnej kpt Sebastian Woźniak.

Sześć poszkodowanych osób to pasażerowie busa kursującego na trasie Katowice - Kraków, a dwie - osobowego volkswagena golfa - dodał. Najciężej ranna osoba była wyciągana z samochodu osobowego za pomocą sprzętu hydraulicznego.

Jak poinformował Michał Kądzior z zespołu prasowego małopolskiej policji, cztery osoby poszkodowane w wypadku zostały przetransportowane do szpitala.

bEieWEWL

Według wstępnych ustaleń policji bus uderzył w bok osobowego golfa, który prawdopodobnie wyjeżdżał z ulicy podporządkowanej na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej z ul. Zarzecze.

W miejscu wypadku występują utrudnienia - ruch w stronę centrum miasta odbywa się on jednym pasem.

Czytaj więcej w Money.pl
Katastrofa w Londynie. W teatrze runął sufit Sala teatru Apollo podczas wypadku była zapełniona. Służby ratownicze ustaliły już liczbę ofiar wypadku.
Autobus uderzył w budynek, 7 osób rannych Na trasie ze Szczecina do Gdańska w miejscowości Sianów autobus uderzył w budynek mieszkalny. Trasa jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazd.
bEieWEXm
wiadomości
wiadmomości
kraj
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)