Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
działalność policji
07.09.2013 13:25

Kraków: morderstwo w centrum miasta

Nie żyje 24-letni mężczyzna, który otrzymał ciosy nożem od przechodnia.

Podziel się
Dodaj komentarz
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Policja zatrzymała już sprawcę. To trzydziestopięciolatek pochodzący z powiatu nowotarskiego.

Do zdarzenia doszło nad ranem na ulicy Grodzkiej w centrum miasta. Przechodzień zaczepiał grupę młodych osób stojących na ulicy. Na zaczepkę odpowiedział 24-latek. Jak mówi komisarz Katarzyna Padło z małopolskiej policji, między mężczyznami wywiązała się sprzeczka. Nagle napastnik wyciągnął nóż i ugodził 24-latka. Mimo szybkiej pomocy medycznej ranny zmarł.

Sprawcę udało się zatrzymać po obejrzeniu nagrań z monitoringu i opracowaniu rysopisu sprawcy-zaznacza Katarzyna Padło. W momencie zatrzymania sprawca był pijany. Przebywa w policyjnym areszcie.

35-latek, gdy wytrzeźwieje, zostanie przesłuchany przez policję. Na razie nie są znane motywy zbrodni. Policja wykluczyła jednak porachunki pseudokibiców.

Czytaj więcej w Money.pl
Matka zaniedbanego dziecka z zarzutami Przed sądem rodzinnym toczy się postępowanie w sprawie opieki nad dzieckiem z wniosku ojca.
Zabił i ukrył się w domu. Zabójca zatrzymany Antyterroryści wyważyli drzwi i obezwładnili 60-latka. Użyli paralizatora elektrycznego. Podejrzany o zabójstwo przebywa w policyjnym areszcie.
Podejrzani w sprawie Papały zostaną w areszcie W kwietniu ubiegłego roku łódzka prokuratura apelacyjna poinformowała, że do zabójstwa gen. Papały doszło w wyniku napadu rabunkowego z użyciem broni palnej.
Tagi: działalność policji, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz