Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kradzież sieci trakcyjnej przyczyną opóźnień pociągów

0
Podziel się:

Od kilkunastu do kilkudziesięciu minut mogą potrwać opóźnienia pociągów na trasie Wrocław-Kraków. Z powodu kradzieży pod Koniecpolem pasażerowie trzynastu składów, które dziś jeżdżą tą trasą, mogą mieć wydłużoną podróż.

Kradzież sieci trakcyjnej przyczyną opóźnień pociągów
(Nikada/iStockphoto)
bEKVJheJ

Od kilkunastu do kilkudziesięciu minut mogą potrwać opóźnienia pociągów na trasie Wrocław-Kraków. Z powodu kradzieży sieci trakcyjnej pod Koniecpolem pasażerowie trzynastu składów, które dziś jeżdżą tą trasą, mogą mieć wydłużoną podróż.

Maciej Dutkiewicz z zespołu prasowego PKP Polskich Linii Kolejowych mówi, że kolejarze pracują nad naprawienie szkody.

W tym momencie uszkodzenie linii sprawia, że opóźnionych jest kilka pociągów na trasie.

bEKVJheL
Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/233/m267241.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pkp-plk-szykuje-sie-do-zimy-na-kolei,103,0,1657703.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Zimą znów spóźnienia na kolei? PKP na to... Na głównych kierunkach kolejowych w Polsce sieć trakcyjna zostanie posmarowana środkiem przeciwoblodzeniowym.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/7/m290055.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/lepszy;dojazd;pociagiem;do;aglomeracji,3,0,1617411.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Lepszy dojazd pociągiem do aglomeracji? W ramach wartego około 30 milionów złotych zadania położono także 11 kilometrów nowych torów, po których pociągi mogą jechać do 100 km/h.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/139/m137355.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/polskie;koleje;pkp;plk;poradzimy;sobie;z;nowymi;srodkami;unijnymi,106,0,1530730.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Kolej uczy się na błędach. Co się zmieni? Prezes PKP PLK przekonuje, że spółka jest lepiej przygotowana na wykorzystanie nowych funduszy UE.
bEKVJhfm
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)