Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Korki na drogach nad morze.

0
Podziel się:

Bardzo trudno dziś szybko dojechać nad morze, na przykład z Warszawy. Zatory tworzą się zarówno na drogach krajowych, jak i na autostradzie.

Korki na drogach nad morze.
(Money.pl/Anna Kraszkiewicz)
bEJbjHGZ

Jest tak zapewne z powodu weekendu oraz zmiany turnusów. Piękna pogoda sprawiła, że wiele osób postanowiło wybrać się nad Bałtyk.

Magdalena Romańczuk z Punktu Informacji Drogowej w Olsztynie powiedziała Informacyjnej Agencji Radiowej, że droga krajowa numer 7 jest zakorkowana przed Ostródą w kierunku Gdańska. Zator ma około 8 kilometrów długości. Korek próbuje rozładować policja. _ Siódemka _ korkuje się też kilometr za węzłem Elbląg Południe.

Zakorkowana jest także autostrada A1 w kierunku Gdańska przy punkcie poboru opłat w Nowej Wsi i przy zjeździe w Rusocinie pod Gdańskiem. W Nowej Wsi kierowcy czekają około godziny, a w Rusocinie pół godziny. Jadący od Katowic mogą już w Łodzi zjechać na drogę krajową numer 91 w kierunku Zgierza. Nią powinni bez większych problemów dojechać do Gdańska.

bEJbjHHb
Czytaj więcej w Money.pl
"Z polską innowacyjnością nie jest źle" Inwestycje przedsiębiorstw w badania i rozwój między rokiem 2011 a 2012 wzrosły o prawie 30 procent.
Powell mógł nie wiedzieć o więzieniach CIA Czterostronicowy dokument zawiera przygotowaną przez Departament Stanu USA odpowiedź na oczekiwaną publikację streszczenia liczącego ponad 6 tys. stron raportu amerykańskiego Senatu.
Rosjanie: poradzimy sobie bez jabłek z Polski Według _ Rossijskiej Gaziety _ co trzecie jabłko na rosyjskim rynku pochodziło z Polski. Teraz mają zastąpić je owoce rodzimej produkcji.
bEJbjHHC
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)