Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
ewa kopacz premierem
05.11.2014 09:40

Kopacz przyjdzie na posiedzenie PiS, ale kiedy indziej

"Mam zobowiązania w stosunku do tych młodych ludzi, których trzeba uczyć, że jak się umówiło, to należy przyjść."

Podziel się
Dodaj komentarz
(President of the European Council / flickr (CC BY-NC-ND 2.0))

Premier Kopacz obiecuje pojawić się na następnym posiedzeniu klubu Prawa i Sprawiedliwości. Do udziału w dzisiejszym spotkaniu zaprosił ją Jarosław Kaczyński, by wspólnie omawiać sprawę podwyższonego wieku emerytalnego.

Premier Kopacz podziękowała za zaproszenie i poinformowała, że je przyjmuje, ale dziś nie przyjdzie.

- _ To pierwsze zaproszenie premiera od 7 lat do klubu opozycyjnego. Ja bardzo dziękuję za to zaproszenie, oczywiście przyjmuję je, będę na posiedzeniu klubu na następnym posiedzeniu Sejmu _ - powiedziała premier.

Premier Ewa Kopacz wyjaśniła, że ma inne ważne zobowiązania i swojego kalendarza spotkań nie może już zmienić.

- _ Kalendarz premiera nie powstaje w ciągu jednej, dwóch czy trzech godzin. Ja dziś przyjmuję młodych ludzi z całej Polski w kancelarii, tam będę rozdawać dyplomy stypendystom i mam zobowiązania w stosunku do tych młodych ludzi, których trzeba uczyć, że jak się umówiło, to należy przyjść _ - powiedziała Ewa Kopacz.

Ewa Kopacz powtórzyła, że zaprasza Jarosława Kaczyńskiego na dzisiejsze, zorganizowane przez nią spotkanie z przedstawicielami partii sejmowych. Dodała, że chciałaby otworzyć dziś dyskusję na temat zmian w samorządzie i budżecie partycypacyjnym. Szef PiS już zapowiedział, że nie pojawi się na tych rozmowach. Spotkanie ma rozpocząć się o 14.00.

Czytaj więcej w Money.pl
Debata Kopacz, Millera i Palikota już jutro Chodzi o spotkanie Pani premier z liderami partii. Tematem ma być polityka samorządowa.
Premier Kopacz pogodzi skłócone partie? Szefowa rządu zaapelowała do polityków o zakończenie jałowych sporów, na których tracą Polacy. Wezwała przedstawicieli opozycji do podjęcia nowej polityki.
Polacy przestali ufać ministrowi Sikorskiemu W badaniu CBOS sprzed miesiąca zaufanie do Sikorskiego deklarowało 50 proc. badanych, co dawało szefowi MSZ drugie miejsce w rankingu, za prezydentem, ale przed premierem. Dziś ufa mu 35 proc. badanych.
Tagi: ewa kopacz premierem, Ewa Kopacz, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz