Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Koniec klubu PJN. To przesądziło sprawę

0
Podziel się:

Kolejny polityk zmienił partyjne barwy. Sytuacja stała się bardzo dwuznaczna, musiałem to zrobić - tłumaczy.

Koniec klubu PJN. To przesądziło sprawę
(PAP/Paweł Kula)

Poseł Wiesław Kilian (na zdj.) zrezygnował z członkostwa w klubie PJN. W związku z odejściem Kiliana, PJN ma za mało posłów, by w Sejmie tworzyć klub.

Wiesław Kilian powiedział, że Platforma Obywatelska zgłosiła go jako swego kandydata do Senatu w okręgu świdnicko-wałbrzyskim i dlatego zrezygnował z członkostwa w PJN.

_ - Sytuacja stała się bardzo dwuznaczna, musiałem to zrobić - _ tłumaczy Kilian. Złożył już rezygnację zarówno u marszałka Sejmu Grzegorza Schetyny, jak i w klubie PJN.

POSŁUCHAJ WIESŁAWA KILIANA:

Wiesław Kilian dodał, że to od dzisiejszego spotkania na prezydium będzie zależało, czy wstąpi do klubu PO.

O kampanii wyborczej czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/143/t131983.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pjn;wesprze;ludzi;dutkiewicza;bez;sojuszu,167,0,870567.html) PJN wesprze ludzi Dutkiewicza. Bez sojuszu - _ Nie mamy żadnego sojuszu, ale zgadzam się, że jest potrzebne obywatelskie spojrzenie na prawo _ - powiedział szef klubu PJN Paweł Poncyljusz.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/169/t154537.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/chca;ciec;i;prorodzinnych;podatkow;pjn;oglosil;wyborcze;postulaty,93,0,890973.html) Zobacz dziesięć przykazań według PJN Oszczędności, obniżki, ulgi oraz likwidacje w jednym programie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/122/t130682.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/referendum;przy;wyborach;pjn;chce;dac;glos;wyborcom,222,0,872926.html) Koniec plastikowej polityki. Dlatego referendum Jeśli chcemy, by Polacy decydowali o swoim państwie i jego kształcie, nie może to się odbywać jedynie przez wybór polityków - powiedziała wiceszefowa klubu PJN Elżbieta Jakubiak.
kraj
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)