Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Kokaina warta 30 mln euro w transporcie małży

0
Podziel się:

Narkotyki dotarły do Francji w dwóch kontenerach pochodzących z Ameryki Południowej.

Kokaina warta 30 mln euro w transporcie małży
(Zxc/pd/wikimedia)

Około 430 kilogramów kokainy, o czarnorynkowej wartości 30 milionów euro, odkryto w kontenerach z małżami w porcie w Hawrze na północy Francji - poinformowała policja.

Narkotyki dotarły do Francji w dwóch kontenerach pochodzących z Ameryki Południowej. Były ukryte w transporcie mrożonych małży - sprecyzowały źródła w służbach celnych. Odkrycia kokainy dokonano w poniedziałek rano.

W przeszłości w Hawrze, największym kontenerowym porcie Francji, kokainę znajdowano w ładunkach ryżu czy artykułów gospodarstwa domowego.

Czytaj więcej w Money.pl
Produkcja przemysłu we Francji kiepska Analitycy spodziewali się tymczasem wzrostu produkcji przemysłowej miesiąc do miesiąca o 0,6 proc.
Skrajna prawica we Francji rośnie w siłę Na partię Marie Le Pen zagłosowaliby głównie ludzie z niższym wykształceniem i mieszkańcy wsi - wynika z sondażu.
Sarkozy oczyszczony z korupcyjnych zarzutów Umorzona została sprawa wobec byłego prezydenta Francji dotycząca domniemanego nielegalnego finansowania jego kampanii przez dziedziczkę fortuny L'Oreal.
Nie ma kasy na Termy Jurajskie Gmina Olsztyn może pochwalić się wyjątkowym terenem, bowiem na głębokości ok. 500-600 m udokumentowano wody termalne.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)