Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Kliczko obiecuje, że tam bić się nie będzie

0
Podziel się:

Ukraińska Rada Najwyższa jest często areną prawdziwych batalii między różnymi obozami politycznymi.

Kliczko obiecuje, że tam bić się nie będzie
(face to face/REPORTER)

Witalij Kliczko (po prawej) zapewnia, że nie będzie bić się w nowym parlamencie. Ukraińska Rada Najwyższa jest często areną prawdziwych batalii między różnymi obozami politycznymi.

Plagą poprzedniego parlamentu było przechodzenie deputowanych z klubów opozycyjnych do klubu rządzącej Partii Regionów. W nowej Radzie Najwyższej na razie jest tylko 2 takich polityków. Byli oni związani z Ojczyzną Julii Tymoszenko.

Witalij Kliczko, który jest liderem partii Uderzenie [ukr.: UDAR, Ukraiński Sojusz Demokratyczny na rzecz Reform] zapewnił, że w jego szeregach nie ma takich ludzi. _ - Jeżeli będę zmuszony komuś przyłożyć, on wyda dużo na leki _ - powiedział bokser i polityk w rozmowie z telewizją TVi i szybko zastrzegł, że to żart. _ Nigdy nie wykorzystuje swoich zdolności sportowych poza arenami _ - dodał.

Według ostatnich sondaży, gdyby wybory prezydenckie odbywały się w najbliższą niedzielę, Wiktor Janukowycz zdobyłby głos co czwartego wyborcy, na drugim miejscu znaleźliby się lider Zjednoczonej Opozycji Arsenij Jaceniuk i przywódca Uderzenia Witalij Kliczko, którzy otrzymaliby po 16 proc. głosów.

Czytaj więcej w Money.pl
Partia Kliczki w natarciu. Wysunęli się na... Bokser wraz ze swoim ugrupowaniem wyprzedził już partię komunistów.
Gwiazda boksu zamierza pokonać prezydenta Gwiazda boksu uważa, że wybory parlamentarne będą faktycznym referendum w sprawie prezydentury Wiktora Janukowycza.
Tam dzień kobiet jest dniem wolnym od pracy Życzenia na 8 marca złożył też najbardziej znany ukraiński bokser
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)