Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Klich: Rezolucja ONZ spóźniona

0
Podziel się:

Mimo tego, według szefa MON, daję szansę na interwencję z powietrza. Bo nikt o zdrowych zmysłach nie rozpatruje interwencji lądowej.

Klich: Rezolucja ONZ spóźniona
(PAP/Piotr Polak)

- _ Wydawało się, że tej rezolucji nie będzie. Ona przychodzi trochę późno, natomiast daję szansę społeczności międzynarodowej na interwencję z powietrza, bo nikt o zdrowych zmysłach nie rozpatruje interwencji lądowej. Koniec planowania nie oznacza decyzji politycznej. Decyzja polityczna jest jeszcze przed NATO i będą ją musieli podjąć tak, albo nie ambasadorowie NATO akredytowani w Brukseli. Decyzja prawdopodobnie zapadnie dzisiaj, najpóźniej jutro dlatego, że czas jest naglący. Tak na dobrą sprawę jutro może być już za późno _ - powiedział szef MON na antenie radia TOK FM.

- _ NATO ma problem z ruchem powstańczym, bo nie bardzo wie jak go czytać. Także my mamy obawy kogo reprezentuje, to był jeden z tych czynników, który powstrzymywał NATO przed przyspieszeniem owego planowania _ - stwierdził minister Klich.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/133/t135301.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/kaddafi;nie;bedzie;litosci;dla;buntownikow,108,0,796012.html) Kaddafi: "Nie będzie litości dla buntowników" Jeśli rebelianci nie opuszczą Bengazi do północy, dyktator zamierza zacząć _ wielkie bombardowania _ miasta.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/88/t135000.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/wojska;kaddafiego;w;bengazi;powstancy;zaprzeczaja,119,0,795767.html) Wojska Kaddafiego w Bengazi? Powstańcy zaprzeczają Rebelianci twierdzą, że odparli atak i zestrzelili dwa samoloty.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/143/t135055.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/zakaz;lotow;nad;libia;liga;arabska;na;tak,122,0,792954.html) Zakaz lotów nad Libią. Liga Arabska na "Tak" Liga Arabska uważa, że rząd Kaddafiego utracił mandat. USA popierają apel Ligi.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)