Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Klich może zostać oskarżony przez prokuraturę

0
Podziel się:

Śledczy sprawdzają, czy minister wyciągnął wnioski z katastrofy CASY.

Klich może zostać oskarżony przez prokuraturę
(PAP/Leszek Szymański)

Pracownicy trzech instytucji - Ministerstwa Obrony, Kancelarii Premiera i 36. specpułku mogą usłyszeć zarzuty w śledztwie smoleńskim.

Prokuratorzy nadzorujący śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej mają plan zarzutów wobec kilku osób. Ich błędy mogły przyczynić się do katastrofy - ustalili reporterzy RMF FM.

Niewykluczone, że zarzuty usłyszy któryś z ministrów. Z nieoficjalnych informacji reporterów RMF FM wynika, że prokuratorzy bardzo poważnie zastanawiają się nad postawieniem zarzutu niedopełnienia obowiązków ministrowi Bogdanowi Klichowi oraz odpowiedzialnemu za przygotowania wizyt w Katyniu Tomaszowi Arabskiemu.

Postawienie zarzutów nie jest jednak jeszcze pewne. W przypadku ministra obrony narodowej sprawdzane jest na przykład, jakie wnioski wyciągnięto po wypadku CASY i czy zrobiono wszystko, by podobna sytuacja się nie powtórzyła.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/166/t46502.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/klich;raport;mak;mial;nas;skompromitowac,174,0,753326.html) Klich: Raport MAK miał nas skompromitować _ To działanie polityczne. Chodziło o pokazanie, że dowódcy chodzą pijani, wywołują presję _.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/95/t126815.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/klich;z;przygodami;w;afganistanie,97,0,741729.html) Klich z przygodami w Afganistanie Samolot ministra miał problemy ze startem z Okęcia. Za drugim razem udało się.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/212/t49364.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/klich;zolnierze;wykonuja;nieprawdopodobna;robote,25,0,739609.html) Klich: Żołnierze wykonują nieprawdopodobną robotę Jako skandaliczny ocenia artykuł _ Time _ o Polakach w Afganistanie.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)