Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Kielce: Sprawca śmiertelnego wypadku przyznał się do winy

0
Podziel się:

Prokuratura dzisiaj ma wystąpić do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie mężczyzny na trzy miesiące.

Kielce: Sprawca śmiertelnego wypadku przyznał się do winy
(Reporter)

34-letni kielczanin przyznał się do potrącenia w niedzielę dwóch starszych kobiet i ucieczki z miejsca zdarzenia. Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Jak poinformował szef Prokuratury Rejonowej Kielce-Zachód Artur Feigel, 34-latek przyznał się do winy, stwierdził jednak, że wydarzenia niedzielnego popołudnia pamięta tylko wyrywkowo. Nie może sobie przypomnieć m.in. samego momentu potrącenia kobiet; był zarówno pod wpływem narkotyków jak i alkoholu.

Prokuratura dzisiaj ma wystąpić do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie mężczyzny na trzy miesiące. Jak zaznaczył Feigel, taką decyzję podjęto ze względu na wysokość grożącej mu kary oraz obawę o możliwość zacierania śladów przez podejrzanego.

Do wypadku doszło w niedzielę po południu przy ul. Chrobrego w Kielcach. Dwie starsze kobiety zostały potrącone przez BMW, kiedy szły chodnikiem. Obie zginęły na miejscu. Sprawca wypadku odjechał z miejsca zdarzenia. Spalony samochód policja odnalazła dwa kilometry dalej. 34-latek podczas przesłuchania nie umiał opisać chwili podpalenia samochodu.

Czytaj więcej w Money.pl
Odszkodowania za wypadki zwolnione z podatku W ramach tych odszkodowania KGHM zwraca swoim pracownikom koszty leczenia i rehabilitacji.
Jest apelacja od wyroku w sprawie Wałęsy O wniesieniu apelacji poinformowała w piątek Małgorzata Olszewska, prezes płockiego sądu rejonowego.
Za wpisy na Twitterze pójdzie do więzienia Huda al-Adżmi została uznana za winną trzech zarzutów: obrazy emira, nawoływania do obalenia władzy i niewłaściwego użycia telefonu komórkowego.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)