Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Katastrofalny wynik SLD. "Straciliśmy historyczną szansę"

0
Podziel się:

- Oczekuję na rozmowę z przewodniczącym, jak wszyscy członkowie Sojuszu Lewicy Demokratycznej - mówi Wojciech Olejniczak.

Katastrofalny wynik SLD. "Straciliśmy historyczną szansę"
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Eurodeputowany SLD Wojciech Olejniczak uważa, że jak najszybciej trzeba przeanalizować wynik wyborczy partii. Według polityka pierwsze sondażowe dane są mocno rozczarowujące, ale to jeszcze nie czas by rozliczać kogokolwiek personalnie.

- _ Oczekuję na rozmowę z przewodniczącym, jak wszyscy członkowie Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Trzeba wewnętrznie to przedyskutować, to jest bardzo zły wynik. To jest wynik poniżej naszych oczekiwań. Straciliśmy historyczną szansę, czas zastanowić się, jak dalej funkcjonować _- powiedział Olejniczak.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI WOJCIECHA OLEJNICZAKA:

- _ Jak najszybciej trzeba usiąść i porozmawiać. Myślę, że sytuacja jest tak kryzysowa, że zbierzemy się wszyscy byli i obecny przewodniczący partii _- mówi Olejniczak.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI WOJCIECHA OLEJNICZAKA:

Zgodnie z sondażami dla TVP i TVN zwyciężyła PO z popraciem 39, 6 rocent, drugie jest PiS z poparciem 30 procent, później według sondażu exit poll, do Sejmu wchodzi też Ruch Palikota z poparciem 10,1 procent oraz Polskie Stronnictwo Ludowe z poparciem 8,2 procent.

W sztabie SLD po ogłoszeniu wyników widać było duże rozczarowanie. Grzegorz Napierlaski nie rozmawiał z mediami, do zebranych powiedział jedynie kilka zdań.

Więcej na temat wyborów w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/18/t160786.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/sld;wielkim;przegranym;wyborow,20,0,932628.html) SLD wielkim przegranym wyborów Lider Sojuszu przyznał, że tegoroczne wybory były najtrudniejszymi od wielu lat.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/131/t131971.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/napieralski;zdradzil;wynik;na;ktory;liczy,172,0,925100.html) Napieralski ciągle wesoły. Zobacz, ile ugra Przewodniczący SLD jest zdania, że w wyborach do Sejmu jego partia zgromadzi od 13 i 16 procent głosów.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/134/t131974.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/sld;uwaza;zalozenia;budzetu;za;nieprawdziwe,19,0,921107.html) Jest przekonany. Rząd oszukuje budżetem Grzegorz Napieralski stwierdził, że _ prawdę o ustawie budżetowej _, poznamy po wyborach.
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)