Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Katastrofa samolotu w USA. Awionetka uderzyła w osiedle

0
Podziel się:

Kadłub samolotu uderzył w dach jednego z domów, a następnie wbił się w kolejny.

Katastrofa samolotu w USA. Awionetka uderzyła w osiedle
(PAP/EPA)
bEKgaAad

Sześć ofiar śmiertelnych wypadku małego samolotu na przedmieściach Waszyngtonu. Maszyna z trzema osobami na pokładzie uderzyła w dom w Gaithersburgu w stanie Maryland. Były w nim trzy osoby - matka i dwaj mali chłopcy. Wszyscy zginęli.

Dwusilnikowy Embraer EMB-500, lecący z Karoliny Północnej, miał wylądować na pobliskim lotnisku. Pilotowi jednak się to nie udało, według świadków walczył o utrzymanie kontroli nad maszyną. Kadłub samolotu uderzył w dach jednego z domów, a następnie wbił się w kolejny.

Zobacz także: Zobacz materiał wideo z miejsca katastrofy
bEKgaAaf

Oderwane skrzydło ze zbiornikiem paliwa uderzyło w trzeci z budynków mieszkalnych i spowodowało pożar, w którym zginęła matka z dziećmi. Przyczyny wypadku bada federalny nadzór lotniczy.

Czytaj więcej w Money.pl
Kopacz rozmawiała w nocy z Obamą. O czym? Stany Zjednoczone zagwarantują stałą obecność sił amerykańskich na terenie Polski tak długo, jak będzie to konieczne.
USA nieugięte przez 54 lata. Zmienią zdanie? Zaapelowali o to przywódcy krajów członkowskich Wspólnoty Karaibskiej.
Książę William i księżna Kate przybyli z pierwszą wizytą do USA Dzisiaj William ma spotkać się w Waszyngtonie z prezydentem Barackiem Obamą i wygłosić przemówienie na konferencji Banku Światowego.
bEKgaAaG
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)