Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
policja
11.12.2012 20:43

Kartki świąteczne dla przestępców. Od policji

Przestępcy z kanadyjskiego Abbotsford otrzymają w tym roku szczególne życzenia świąteczne.

Podziel się
Dodaj komentarz
(AP/Fotolink/East News)

Przestępcy z kanadyjskiego Abbotsford otrzymają w tym roku szczególne życzenia świąteczne. Kartki z wizerunkiem szefa tamtejszej policji w stroju Mikołaja, ale w kamizelce kuloodpornej i z karabinem maszynowym, namawiają do porzucenia przestępczego życia.

W świątecznych pozdrowieniach od policji adresaci będą mogli przeczytać, że nigdy nie jest za późno, by zmienić swoje życie. Znajdą również numer telefonu, pod którym będą mogli uzyskać pomoc, gdy zdecydują się definitywnie zerwać ze swą przeszłością.

Kartki trafią do kryminalistów - znanych policji albo poszukiwanych - którzy kilkakrotnie dopuścili się przestępstw przeciwko mieniu, a także do członków gangów i osób znanych z handlu narkotykami - poinformowała policja w Abbotsford w Kolumbii Brytyjskiej.

_ Życzenia od policji _ mają też zniechęcić przestępców, którzy mogli planować jakieś kradzieże, korzystając z sezonu świątecznego.

Rzecznik policji Ian Macdonald powiedział, że jeśli chociaż trzy czy cztery osoby pod wpływem akcji zmienią w przyszłym roku życie, oznaczać to będzie sukces.

Tagi: policja, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz