Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kara dla profesora Chazana. W przyszłym tygodniu koniec kontroli

0
Podziel się:

- Taka jest procedura w stosunku do wszystkich kontroli - tłumaczy Hanna Gronkiewicz- Waltz.

Kara dla profesora Chazana. W przyszłym tygodniu koniec kontroli
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Prezydent Warszawy zapowiada, że w przyszłym tygodniu zakończy się miejska kontrola w szpitalu świętej Rodziny. Hanna Gronkiewicz- Waltz czeka na jej wyniki w placówce. Kierujący nią profesor Bogdan Chazan będzie miał tydzień na swój komentarz. Wtedy decyzje pozna opinia publiczna - mówi prezydent Warszawy.

- _ W najbliższym tygodniu będzie zakończona kontrola, raport będzie przygotowywany. W piątek popołudniu dostałam pismo od ministra zdrowia, kontrolerzy się z nim zapoznają. Następnie wnioski wysyła się do osoby, której to dotyczy. Ma ona 7 dni na odpowiedź. Taka jest procedura w stosunku do wszystkich kontroli _- mówi Hanna Gronkiewicz Waltz.

SLD zapowiada, że jeśli w najbliższym tygodniu nie będzie odwołania szefa szpitala świętej Rodziny, to skieruje wniosek do prokuratury o niedopełnienie przez Hannę Gronkiewicz- Walt procedur.

Czytaj więcej w Money.pl
Klauzula sumienia. Prokuratura przesłucha pacjentkę prof. Chazana Dotychczasowe kontrole wykazały, że lekarz złamał prawo.
Chazan wskazuje, kto ma dokonywać aborcji _ Obecne przepisy powodują trudne sytuacje i dla lekarzy, i dla pacjentek _ - uważa prof. Bogdan Chazan.
Arłukowicz zawiadomi prokuraturę? Minister zdrowia po wynikach kontroli zdecyduje, czy zawiadomić prokuraturę w sprawie prof. Bogdana Chazana.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)