Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kancelaria prezydenta odpowiada na list prezesa PiS. Hofman atakuje

0
Podziel się:

Lider PiS napisał do prezydenta Bronisława Komorowskiego w związku z ujawnionymi przez "Wprost" nagraniami podsłuchanych rozmów polityków.

Kancelaria prezydenta odpowiada na list prezesa PiS. Hofman atakuje
(PAP/Leszek Szymański)

Lider PiS napisał do prezydenta Bronisława Komorowskiego w związku z ujawnionymi przez _ Wprost _ nagraniami podsłuchanych rozmów polityków.

_ - Odpowiedzi na list prezesa PiS pana Jarosława Kaczyńskiego udzielił szef kancelarii prezydenta pan Jacek Michałowski. Odpowiedź została przesłana w końcu ubiegłego tygodnia _ - powiedziała szefowa prezydenckiego biura prasowego Joanna Trzaska-Wieczorek.

Jak dodała, jest to odpowiedź w formie listownej, zgodnie z formułą, którą wybrał szef PiS. Zdaniem rzecznika PiS Adama Hofmana odpowiedź jest _ niewystarczająca i zdawkowa _. _ - Jesteśmy bardzo zdziwieni, że pycha prezydenta jest ważniejsza od zasad normalnego postępowania. Prezydent powinien odpowiedzieć osobiście szefowi opozycji _ - podkreślił. _ Treść tego listu świadczy o tym, że prezydent jednak zamierza bronić sitwy _ - dodał.

Trzaska-Wieczorek, odnosząc się do wypowiedzi Hofmana, powiedziała: _ Pan prezydent nie popiera żadnej sitwy partyjnej, w tym sitwy partyjnej pana Hofmana _.

Dwa tygodnie temu Jarosław Kaczyński poinformował, że wysłał list do prezydenta, w którym zaapelował, aby w związku z nagranymi rozmowami polityków opublikowanymi przez _ Wprost _, Komorowski _ publicznie stwierdził, że rząd musi odejść _.

Kaczyński mówił wówczas, że _ trwa test polskiej demokracji, polskiego ustroju i jest faktem stwierdzonym empirycznie, poprzez nagrania, że w Polsce istnieje grupa, sitwa, która chce utrzymać władzę _. Jak mówił lider Prawa i Sprawiedliwości, prezydent musi wybrać - _ albo jest częścią tej grupy, albo nie jest _.

Czytaj więcej w Money.pl
Kto zastąpi Adama Hofmana w PiS? Są typy - _ Chciałbym podkreślić, że wyznaczenie rzecznika będzie miało charakter tymczasowy _ - podkreśla Jarosław Kaczyński.
"Kaczyński wyhodował żmiję, która go ukąsi" Zdaniem Radosława Sikorskiego _ PiS przestaje myśleć, kiedy przychodzi do relacji z Rosją. To są odruchy niewolnika _.
PiS chce pogłębić współpracę z Radiem Maryja PiS chce się również szerzej otworzyć na nowe środowiska.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)