Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kaddafi: "Nie będzie litości dla buntowników"

0
Podziel się:

Jeśli rebelianci nie opuszczą Bengazi do północy, dyktator zamierza zacząć
wielkie bombardowania miasta.

Kaddafi: "Nie będzie litości dla buntowników"
(ec.europa.eu)
bECLbemt

_ To ostatnie godziny tragedii: przybędziemy tej nocy i nie będzie litości _ - zwrócił się wieczorem do mieszkańców Bengazi w przemówieniu radiowo-telewizyjnym Muammar Kaddafi. Zapowiedział _ wielkie bombardowania _ miasta.

- _ To postanowione: nadchodzimy. Dla tych, którzy wymierzą swą broń, nie będzie litości ani zmiłowania _ - oświadczył Kaddafi w przemówieniu odtworzonym z nagrania.

Dyktator Libii zapowiedział, że jego żołnierze przeszukają w mieście _ dom po domu _, ale ludzie, którzy nie mają broni, nie powinni się niczego obawiać. Obiecał też, że nie będą ścigani _ buntownicy _, którzy rzucą broń i uciekną dziś wieczór z miasta, zanim siły rządowe wkroczą do Bengazi.

bECLbemv

Kaddafi oświadczył, że zapewni _ ludowi Bengazi _ wyzwolenie spod rządów _ zdrajców _, i zaapelował, by nie pozostawał on po stronie opozycji. - _ Nie zawiedź mnie, moje ukochane Bengazi _ - apelował.

Zobacz także: ZOBACZ MATERIAŁY Z OKOLIC BENGAZI (Russia Today, ang.):

_ Wielkie bombardowania _, którymi zagroził, mają nastąpić, jeśli _ buntownicy _ nie opuszczą miasta w czwartek do północy.

bECLbemB

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/75/t135243.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaddafi;w;libii;nie;ma;rebelii;sa;bandyci,98,0,795490.html) Kaddafi: W Libii nie ma rebelii. Są bandyci Dyktator ponownie wykluczył ustąpienie oraz negocjacje z rebeliantami.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/88/t135000.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/wojska;kaddafiego;w;bengazi;powstancy;zaprzeczaja,119,0,795767.html) Wojska Kaddafiego w Bengazi? Powstańcy zaprzeczają Rebelianci twierdzą, że odparli atak i zestrzelili dwa samoloty.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/225/t135137.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/zuwara;w;ogniu;walk;atak;wojsk;kaddafiego,159,0,793503.html) Zuwara w ogniu walk. Atak wojsk Kaddafiego Armia przypuściła szturm na miasto opanowane przez rebeliantów. Jeden z nich zginął, wielu jest rannych.
bECLbemW
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)