Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Barack Obama
25.05.2011 13:03

Kaczyński z Obamą nie będzie rozmawiał o Smoleńsku

To temat na inną wizytę, deklaruje przewodniczący PiS i przekonuje, że spotka się z prezydentem USA dla dobra kraju.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Jarosław Kaczyński zapowiedział, że weźmie udział w spotkaniu przedstawicieli ugrupowań politycznych z Barackiem Obamą. Prezes Prawa i Sprawiedliwości podkreślił, że _ robi to dla dobra kraju _.

Jarosław Kaczyński nie chciał powiedzieć, o czym może rozmawiać z prezydentem Stanów Zjednoczonych. Wyjaśnił, że nie są mu na razie znane szczegóły tego spotkania, dlatego nie wie, czy będzie mieć okazję porozmawiać z Barackiem Obamą osobiście.
Prezes PiS powiedział, że w kwestii umiędzynarodowienia sprawy katastrofy smoleńskiej wszystkie decyzje należą do rządu.

- _ Co nie oznacza, że nie jesteśmy w kontakcie z różnego rodzaju ośrodkami w Stanach Zjednoczonych, ale to już troszeczkę inna sprawa. Umiędzynarodowienie śledztwa to decyzja rządu. Taka decyzja powinna być podjęta, ale to nie jest temat na tę wizytę, przynajmniej z mojego punktu widzenia _ - powiedział Kaczyński.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO:

(Źródło: IAR)

Spotkania Baracka Obamy z liderami partii politycznych ma odbyć się w sobotnie przedpołudnie. Bronisław Komorowski zaprosił do Pałacu Prezydenckiego między innymi liedrów PO, PiS, SLD i PJN, a także byłego prezydenta Lecha Wałęsę.

Wiceprzedwoniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna poinformował, że Platforma dziś zadecyduje, kto będzie ją reprezentował na sobotnim spotkaniu z Barackiem Obamą.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/132/t139908.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/zamkna;przystanki;i;ulice;wstrzymaja;loty,116,0,838004.html) Zamkną przystanki i ulice, wstrzymają loty Podczas wizyty Baracka Obamy w Polsce obowiązywać będą nadzwyczajne środki bezpieczeństwa.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/62/t110654.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/obama;znajdzie;czas;dla;rodzin;smolenskich,253,0,837629.html) Obama znajdzie czas dla rodzin smoleńskich Ma się z nimi spotkać przy okazji wizyty w warszawskiej Katedrze Polowej WP.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/37/t136997.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/kaczynski;chce;mowic;o;polsce;przy;grillu,41,0,828713.html) Kaczyński chce mówić o Polsce przy grillu Prezes PiS dał znak do rozpoczęcia objazdowej kampanii wyborczej swojej partii. Chcą pokazać _ prawdę o Polsce _.
Tagi: Barack Obama, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz