Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Kaczyński spotka się z Tomaszewskim. Ma kibicować Polsce

0
Podziel się:

Jarosław Kaczyński osobiście wyjaśni Janowi Tomaszewskiemu, dlaczego powinien kibicować polskiej drużynie na Euro 2012.

Kaczyński spotka się z Tomaszewskim. Ma kibicować Polsce
(Andrzej Zbraniecki/East News)

Prezes PiS Jarosław Kaczyński osobiście wyjaśni Janowi Tomaszewskiemu, dlaczego powinien kibicować polskiej drużynie na Euro 2012.

Zdaniem posła Tomaszewskiego kibicowanie naszej reprezentacji oznacza popieranie _ patologicznych działań PZPN _. Jan Tomaszewski ma też zastrzeżenia do składu, w którym jego zdaniem cudzoziemcy zabrali miejsca _ prawdziwym Polakom _. Za głoszenie tego typu poglądów były bramkarz polskiej reprezentacji ma stanąć przed klubową komisją etyki.

Jarosław Kaczyński powiedział, że Jan Tomaszewski nie może być w PiS i nie kibicować polskiej drużynie.

_ - Można ją krytycznie oceniać, można krytykować PZPN, ale musi Polakom życzyć sukcesów. To jest element patriotyzmu, pewnej lojalności, porządku. Najpierw jest się życzliwym w stosunku do swoich _ - tłumaczy prezes PiS.

POSŁUCHAJ JAROSŁAW KACZYŃSKI:

źródło: IAR

Prezes Prawa i Sprawiedliwości przyznał, że nie bardzo zna się na piłce nożnej, ale spotka się z Janem Tomaszewskim by o tym porozmawiać. Jan Tomaszewski powiedział wczoraj, że nie zna się na polityce i jest gotów ponieść karę, ale poglądów nie zmieni.

Czytaj więcej w Money.pl
Wszystko się posuwa, lecz nie wiadomo dokąd Jan Płaskoń pisze, co by było, gdyby Jan Tomaszewski był bokserem.
Kaczyński pisze list. Na początku maja go wyśle Kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości doszło do wniosku, że słowa prezesa są bardzo potrzebne.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)