Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Kaczyński na straży wiary. Atakuje Nergala

0
Podziel się:

Zdaniem prezesa PiS narasta ofensywa przeciwko wartościom chrześcijańskim. Tej grupie trzeba się przeciwstawić.

Kaczyński na straży wiary. Atakuje Nergala
(PAP/Tytus Żmijewski)

Jarosław Kaczyński zapowiedział, że Prawo i Sprawiedliwość będzie broniło wartości chrześcijańskich w Polsce.

Na konferencji prasowej w Częstochowie prezes PiS mówił, że obrona wartości jest równoznaczna z obroną wolności słowa w Polsce.

Jego zdaniem, mamy obecnie do czynienia z ekspansją cywilizacji zwalczającej wartości tradycyjne i chrześciajańskie, zakorzenione w polskiej historii i tożsamości:

POSŁUCHAJ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO:

Prezes PiS mówił też, że zatrudnienie Nergala w telewizji publicznej to również ukryta forma propagowania satanizmu. Jarosław Kaczyński przypomniał słowa Jana Pawła II o tym, że demokracja bez wartości zmienia się w ukryty totalitaryzm.

O kampanii wyborczej czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/237/t157165.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/tusk;polska;gotowa;na;kryzys,237,0,919021.html) Tusk: Jesteśmy obiektem gry spekulantów. Jesteśmy gotowi... Premier podkreśla, że źródła niepokojów na rynkach finansowych leżą poza Polską.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/103/t155495.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;szykuje;dla;po;niespodzianke,123,0,918907.html) PiS szykuje hit. To niespodzianka dla PO Szef Sztabu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Poręba zapowiada mocne uderzenie. _ Mamy na podorędziu ostatnią, decydującą akcję _.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/89/t77913.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/muzycy;podadza;kandydata;po;do;sadu,219,0,918747.html) Muzycy chcą pozwać polityka Platformy Chodzi o wykorzystanie jednego z utworów zespołu Ascetoholix w spocie wyborczym.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)