Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Kaczyński: In vitro to jakby wielokrotna aborcja

0
Podziel się:

- Nasze stanowisko jest znane, my nie akceptujemy tej metody, bo ona jest, taką jakby wielokrotną aborcją - uważa Jarosław Kaczyński.

Kaczyński: In vitro to jakby wielokrotna aborcja
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

_ Nasze stanowisko jest znane, my nie akceptujemy tej metody, bo ona jest, taką jakby wielokrotną aborcją. _ Tak Jarosław Kaczyński odpowiedział na pytanie, jak PiS odnosi się do sprawy uregulowania kwestii metody in vitro w tej kadencji parlamentu. _ _

_ - Poza tym bardzo wielu, sądzę, że zdecydowana większość posłanek i posłów mojej formacji, to są ludzie wierzący i praktykujący - dodał prezes PiS . _

_ _

_ - A nauka Kościoła idzie tu jeszcze dalej - nawet gdyby opracowano taką metodę, która nie jest związana w istocie z aborcją i to wielokrotną aborcją, to i tak Kościół naucza, że dzieci powinny być poczynane w sposób naturalny _ - podkreślił Kaczyński.

Czytaj więcej w Money.pl
Kaczyński pisze list. Na początku maja go wyśle Kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości doszło do wniosku, że słowa prezesa są bardzo potrzebne.
Prezes PiS prostuje: ITI nie dostało prezentu _ Krytykując przekazanie 500 mln zł na rzecz budowy stadionu Legii nie zmierzałem do ujemnej oceny postępowania spółek Grupy ITI, lecz racjonalności decyzji władz stolicy _ oświadczył Jarosław Kaczyński.
Chcą aborcji do 12 tygodnia. Złożyli projekt Projekt ustawy o świadomym rodzicielstwie liberalizuje przepisy dotyczące przerywania ciąży. Według projektu zabieg byłby bezpłatny. Pomysł popiera jedynie klub SLD.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)